Kokteilis
Apbrīno

VIDEO. Sindija Vilde atgriezusies no Portugāles un dalās savās pārdomās par latviešiem: “Daudziem nepatiks tas, ko teikšu!”11

Foto: Edijs Pālens/ LETA

Sindija Vilde, kura agrāk bija gan TV raidījumu vadītāja, gan viena no pieprasītākajām pasākumu rīkotājām Latvijā un aģentūras “Chocolate Events” īpašniece, pēc šķiršanās no vīra, Jāņa Spingas, pirms kāda laika kopā ar laulībā dzimušo dēlu Hugo pameta Latviju un pārcēlās uz dzīvi ārzemēs.

Tagad Sindija ir atgriezusies no Portugāles un dalās savās pārdomās par to, ko redzējusi Latvijā. Savu video ierakstu viņa sāk ar to, ka jau 20 dienas viņa atrodas Latvijā un šajā laikā ir ievērojusi pašizolāciju, jo izturas pret šīm prasībām atbildīgi.

Tāpat viņa pastāstīja, ka šajā īsajā laika posmā Latvijā viņa ir nonākusi pie ļoti bēdīga secinājuma. “Daudziem nepatiks tas, ko es teikšu,” – Sindija stāsta savā video. Viņa ir pārliecināta, ka Latvijā cilvēki ir ārkārtīgi drūmi, maz smaida un tā rezultātā veidojas negatīva, smaga enerģētika. Sindijai esot gadījies arī izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un tas, ko viņa tur esot redzējusi, ir raksturojams vienā vārdā “Wow!”.

Sindija ir pārliecināta, ka ar drūmo attieksmi un drūmajām sejām latvieši rada par sevi iespaidu, ka nemīl citus cilvēkus, lai arī, viņa ticot, ka tā nemaz nav.

Šī iemesla dēļ Sindija esot šobrīd nolēmusi apceļot Latviju kopā ar savu dēlu un Veimāras putnusuni Rausi, lai meklētu vairāk smaida un pozitīvu cilvēku, jo viņa ticot, ka, galu galā, tādus var satikt arī Latvijā.

Saistītie raksti

Bijusī pasākumu vadītāja pauž pārdomas, ka, galu galā, priecāties cilvēkiem ir jāmāk arī par tām lietām, kas viņiem ir dotas.

Sindijas pārdomas video formātā var noskatīties šeit:

LA.LV Aptauja

Vai tu piekrīti Sindijas pārdomām par to, ka Latvijā cilvēki ir drūmi un rada neviesmīlīgu sajūtu?

  • Jā, piekrītu
  • Nē, nepiekrītu
  • Tā ir tikai dažās situācijās
  • Man grūti atbildēt uz šo jautājumu

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

AK
Aija Kaukule
Kultūra
“Vislabāk būtu, ja mani vispār neviens nepazītu un ieraudzītu tikai kā tēlu uz skatuves!” Aktieris Apinis atklāti par sevi
Intervija 2 stundas
AR
Anda Rožu
kalne
Kultūra
“Notikumi laika jukās, tos ieliekot vērtību plauktos un laika kapsulās!” Rožukalne vērtē raidījumu “TE!”
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Lielākais vienā dienā atklāto Covid-19 slimnieku skaits kopš 26. augusta
30 minūtes
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Sarežģītākās un skaistākās bizes! Kā 17 gadus vecā Milēna pin un tamborē frizūras
2 stundas
Kate Šterna
Medības
Vai nebūs tā, ka tagad visas briežu govju licences tiks izmantotas buļļu medībām?
2 stundas