Kokteilis
Baudi

FOTO. Gluži kā pirmajā randiņā – aizvadīta Osokina Festivāla pirmā nedēļa0

Foto: Jānis Porietis

Gluži kā pirmajā randiņā – vakara saules pielietajā jaunajā Brīvības ielas salonā notikuši pirmie Osokina Mini Festivāla @152 koncerti, pulcējot visdažādāko žanru mūzikas cienītājus. Trīs vakaros izskanējuši Chris Noah, Katrīnas Gupalo, Riharda Lībieša un Ernas Daugavietes, kā arī paša Andreja Osokina koncerti.

Klausītāji izbaudījuši gan krāšņo festivāla programmu, gan lielisko akustiku un brīnišķīgā Yamaha flīģeļa skaņas, gan arī mājīgo atmosfēru un vīna bāra Garage sarūpētos izsmalcinātos dzērienus.

«Beidzot tas ir noticis! Sākumā satraukums gan māksliniekiem, gan klausītājiem – skatītājiem. Mazliet neveiklības un piesardzības – gluži kā pirmajā randiņā pēc 3 mēnešu komunicēšanas internetā. Un tāpēc labi, ka tas notika samērā intīmā gaisotnē, ka spriedzi palīdzēja mazināt malks laba vīna, ka atradāmies tik tuvu viens otram, ka to visu varēja sajust ne tikai gaisā, bet saskatīt viens otra acīs. Paldies visiem iesaistītajiem par burvīgu “pirmo randiņu”, kas, cerams, ir priekšnosacījums kaut kam lielākam un ilgtspējīgam. Kaut kam tādam, kas visus šos smagos izolācijas mēnešus mums tik ļoti pietrūka.» – koncerta apmeklētājs Ēriks.

«Es tiešām izbaudīju šo vakaru, galvenais – profesionalitāte un pozitīvisms, brīnišķīga saskaņa starp mūziķiem, Lībieša vienkāršā un sirsnīgā komunikācija un šobrīd tik ļoti tiešā sajūta par klāt-būtni, emocionālo pieredzi, ko vari gūt, mašīnu plūsmai savijoties ar dzīvo mūziku un vakara sau-li. Skaisti!» – klausītāja Indra.

«Andreja Osokina solo koncerts – ekskluzīva iespēja dzirdēt, redzēt un izjust pasaules klases pi-anista muzicēšanu pāris soļu attālumā, tiešām KLĀTIENĒ! Fascinēja Andreja virtuozitāte, taču tā neaizēnoja emocionālo pusi, mākslinieks ir atradis līdzsvaru, līdz ar to klausīties bija īsts baudī-jums. Vietas izvēle – lieliska, blakus esošā Brīvības iela papildināja koncertu ar saviem akordiem, brīžiem pilnīgi aizmirstoties 19.gadsimta salona sajūtās. Fantastisks Yamaha instruments, lieliska akustika, stilīgs iekārtojums, skaists, bet askētisks iekārtojums un ļoti labs prossecco! Uzteicama gan festivāla ideja, gan rīkošanas vieta! Mums patika – no 10 liekam 10!» – koncerta apmeklētāja Daila.

Saistītie raksti

Festivāla turpinājumā notiks divi teātrim veltīti vakari – piektdien, 5. jūnija vakarā uzstāsies Vladislavs Nastavševs un Katrīna Gupalo, bet festivāla noslēgumā 6. jūnijā – Rēzija Kalniņa un Andrejs Osokins.

Aizvadīta Osokina Festivāla pirmā nedēļa

Biļetes uz «Osokina Mini Festivāls @152» koncertiem pieejamas aula.lv.

Vairāk info par koncertiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.