Aktieris Ģirts Ķesteris

FOTO. “Ir svarīgi nebaidīties!” Viens no Dailes teātra simboliem Ģirts Ķesteris uzrakstījis atlūgumu 49

Aktieris Ģirts Ķesteris viennozīmīgi ir viens no Dailes teātra simboliem, kas daudziem asociējas ar šo teātri, taču šobrīd viņš nobriedis pamatīgām pārmaiņām savā radošajā dzīvē.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt
Lasīt citas ziņas

Aktieris pagājušā nedēļā – īsi pirms savas 60 gadu jubilejas – uzrakstījis teātrī atlūgumu un nolēmis doties izdienas pensijā, taču no skatuves gan viņš neplāno pazust, šonedēļ vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Aktieris skaidro, ka tas ir tikai un vienīgi viņa paša lēmums – daudzas radošas personības, tostarp Juris Žagars, izmanto iespēju pēc 30 aktiera profesijā nostrādātiem gadiem doties izdienas pensijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiesa gan, viņš, lai gan vairs nebūs teātra štatā, ir gatavs sadarboties ārštatnieka lomā. Tā šobrīd esot normāla prakse, ka teātru vidē notiek pārmaiņas, aktieri redzami uz dažādām skatuvēm.

Ģirts Ķesteris arī pilnībā noliedz, ka viņa aiziešana no teātra varētu būt saistīta ar kādiem konfliktiem. Vienlaikus trijās jaunākajās teātra izrādēs, kā arī Ziemassvētku koncertā aktieris uz skatuves redzams nebūs. Tas esot skaidrojams ar viņa aizņemtību citos projektos.

Viņš plāno skaisti nosvinēt savu 60. gadu jubileju, kas būs 2024. gada 14. februārī. Tam par godu viņš šobrīd veido jubilejas izrādi “Vīrietis, kurš gaida”. Jau zināms, ka tā būs skatāma Siguldas “Devonā”. Izrādē būšot daudz stāstu no Ģirta paša dzīves, kā arī ietvertas viņa sajūtas, pamazām novecojot.

Tāpat arī lēmums doties pensijā esot saistīts arī ar savas studijas veidošanu, kas ir sens projekts, kuru ir cerības īstenot jau nākamajā gadā.

“Jebkuram vīrietim, kurš gaida, ir svarīgi nebaidīties pieņemt jaunus izaicinājumus,” žurnālam teicis pats aktieris.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.