Foto: publicitātes/ Instagram/ ekrānuzņēmums

FOTO. Jelgavniece Šveicē piepilda savu sapni – par 800 eiro veic operāciju un pāršķeļ mēli uz pusēm 0

Sigita Valtere-Juščenko TV skatītājiem kļuva pazīstama pēc piedalīšanās šovā “Lauku sēta”. Jau toreiz jelgavniece pārējo dalībnieku vidū izcēlās ar daudziem tetovējumiem, kas klāja viņas ķermeni. Tagad žurnālam “Privātā Dzīve” jaunā sieviete atklājusi – piepildījusi savu sapni, ko loloja 10 gadu, Šveicē viņa veikusi plastisko operāciju – pāršķēlusi uz pusēm mēli un tagad tā izskatās kā čūskai.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Kokteilis
VIDEO. Latvieši pauž viedokļus par NBA čempiona Kristapa Porziņģa rīcību pēc iegūtā titula
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Sieviete žurnālam stāsta, ka par šādu operāciju sapņojusi jau sen, taču Latvijā, izstaigājot vairākus plastikas ķirurgus uz pierakstu šādai manipulācijai tā arī nav tikusi – neviens šādu ķirurģisku manipulāciju neesot gribējies veikt.

Sigita ilgi esot meklējusi šādu iespēju, līdz beidzot atradusi ārstu no Meksikas. Vienojušies, ka operācija tiks izdarīta Šveicē. Žurnālam “Privātā Dzīve” sieviete atklāj, ka tā izmaksājusi 800 eiro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visgrūtākais atkopšanās periods pēc šādas operācijas esot pirmās trīs dienas, jo tad mēle pampst un nav iespējams ne paēst, ne padzert. Sapampis esot arī kakls un seja un pēc operācijas bieži jāskalo ar šķidrajām antibiotikām. Tāpat pēc tam “čūskas mēle” kādus dažus mēnešus esot nejūtīga.

Taču Sigita zinājusi, kāds būs atkopšanās periods un bijusi šim visam gatava. Tomēr viņa atzīst – šādas operācijas pasaulē veic reti kurš ķirurgs un tās ir riskantas.

Visu interviju ar Sigitu Valteri-Juščenoku lasi žurnālā “Privātā Dzīve” (Nr.18) 23.lpp.

SAISTĪTIE RAKSTI