Jura Kulakova piemiņas koncerts

FOTO. “Kamēr es tevi mīlēju” – ar daudzu estrādes zvaigžņu piedalīšanos izskanējis koncerts kā grandiozs piemineklis Jura Kulakova mākslai 7

Komponista, multiinstrumentālista, grupas “Pērkons” radītāja un līdera Jura Kulakova mūzikas iedvesmoti, otrdienas, 14.maija, vakarā Latvijā pazīstami mūziķi un tūkstošiem skatītāju “Arēnā Rīga” vienojās mākslinieciski un emocionāli piesātinātā Meistara piemiņas koncertā «Sirds kā pērkondārds».

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Grupas “Instrumenti” mūziķa Reiņa Sējāna mākslinieciskajā vadībā veidotais koncerts izskanēja kā grandiozs piemineklis Jura Kulakova mākslai un personībai, paceļot uz vienota sajūtu viļņa vairāk nekā 100 mūziķus uz skatuves un tūkstošiem skatītāju arēnas zālē. Aptverot dažādus Jura Kulakova daiļrades posmus, programmā skanēja gan grupas “Pērkons” hiti, gan dziesmas no cikla «Septiņarpus dziesmas ar Veidenbauma vārdiem» un kantātes “Mīlestībā viļņo krūts”, gan komponista studiju gados radītais skaņdarbs vijolei «Romance» komponista meitas, vijolnieces Justīnes Kulakovas-Sipņevskas un Liepājas Simfoniskā orķestra izpildījumā, gan tautasdziesmu apdares.

Koncertā uz skatuves kāpa Jura Kulakova domubiedri, līdzgaitnieki un sekotāji: grupas «Pērkons”, «Menuets» un «Dagamba”, Trīs Latvijas tenori, solists Nauris Puntulis, Rīgas Doma meiteņu koris «Tiāra» diriģentes Aivas Birziņas vadībā, RTU vīru koris «Gaudeamus» diriģenta Ivara Cinkus vadībā, vijolniece Justīne Kulakova-Sipņevska, flautiste Liene Sējāne, mūziķi Armands Alksnis, Uldis Marhilevičs, Ainars Virga, Jānis Šipkēvics un Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā. Koncertu iesildīja jaunā grupa “Skaļā daba”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.