Princis Harijs - prinča Čārlza un princeses Diānas jaunākais dēls

FOTO. Kamēr tēvs aizbildinās ar laika trūkumu, viens ģimenes loceklis princim Harijam tomēr paliek blakus 10

Pirms 10 gadiem pirmajās Invictus spēlēs Londonā visi – karalis Čārlzs, Kamilla un princis Viljams – pievienojās Saseksas hercogam princim Harijam. Ir pagājis laiks, un situācija ir daudz skaudrāka – neviens no minētajiem ģimenes locekļiem nebija manāms blakus Harijam, izņemot vienu, ziņo “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Lasīt citas ziņas

Kamēr karalis Čārlzs svinēja Bekingemas pils gada pirmo dārza ballīti tikai divu jūdžu attālumā no vietas, kur atradās Harijs, viens ģimenes loceklis palika viņam blakus — viņa tēvocis, princeses Diānas brālis Ērls Spensers.

Saseksas hercogs pirms dievkalpojuma tika manīts pie Sv. Pāvila katedrāles apskaujam savas mirušās mātes brāli Ērlu Spenseru un viņas māsu lēdiju Džeinu Felovsu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiek ziņots, ka Harijs vēlējās satikt savu tēvu, tomēr viņa birojs paziņoja, ka tas neesot iespējams karaļa aizņemtā dienas grafika dēļ.

Vēsturniece Tesa Danlopa apgalvo, ka Saseksas hercogam vienmēr ir bijušas tuvas attiecības ar tēvoci Ērlu, kā arī princeses Diānas māsām: lēdiju Džeinu Felovsu un lēdiju Sāru Makorkvodeilu.

Princis Viljams un princis Harijs atklāj princeses Diānas pieminekli

“Acīmredzams, ka viņam ir diezgan labas attiecības ar Ērlu Spenseru, Džeinu un Sāru,” viņa sacīja intervijā žurnālam “OK!”. “Šķiet, ka ar šo ģimenes pusi viņam ir labākas attiecības,” viņa skaidroja.

Pēc tam viņa atsaucās uz Harija skandalozo grāmatu “Liekais” (“Spare”), kurā viņš stāstīja par divām tantēm un tēvoci, kas bija blakus viņam, kad viņš ar Meganu apmeklēja Diānas kapa vietu.

Prinča Harija un Spensera ciešā saikne bija vērojama arī princeses Diānas bērēs 1997. gada septembrī, kad Ērls kopā ar saviem mazajiem māsas dēliem gāja aiz māsas zārka. Bēru gājienu viņš raksturoja kā “šausminošāko pusstundu dzīvē”. Intervijā “BBC Radio 4” raidījumam “Today” viņš atklāja, ka 20 gadus pēc traģiskā notikuma viņam joprojām ir bijuši murgi no mokošās pieredzes.

Tomēr viņš norādīja, ka princim Harijam un Viljamam šī pieredze bijusi miljoniem reižu sliktāka. Aizkustinošā uzrunā Ērls publiski apsolīja darīt visu iespējamo, lai aizsargātu savas māsas dēlus.

Lai gan Ērls Spensers bieži nav redzams sabiedrībā kopā ar māsas dēliem, viņš ir bijis blakus, lai atbalstītu viņus vairākos pasākumos, kā arī svarīgākajos dzīves notikumos.

Tirdzniecībā nonāk prinča Harija memuāri "Spare"
Britu karaliskās ģimenes kāzas
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.