Kinozvaigzne Andželīna Džolija apmeklē dievkalpojumu Londonā.
Kinozvaigzne Andželīna Džolija apmeklē dievkalpojumu Londonā.
Foto: AFP (LETA)

FOTO: kinozvaigzne Andželīna Džolija izsmalcinātā tērpā apmeklējusi dievkalpojumu Londonā 0

Kinozvaigzne Andželīna Džolija, kura gluži nesen atzīmēja savu 43 dzimšanas dienu, vakardien apmeklēja dievkalpojumu Londonā (Lielbritānija).

TV24
Eksperts brīdina: Tā ir situācija, no kuras mēs neizvairīsimies. Latvijā, iespējams, sāks dedzināt atkritumus
Veselam
Palīdz nodzīvot ilgāk: 9 uztura bagātinātāji, kas nodrošina veselīgu novecošanu
Kokteilis
Lauva – kosmētika, Mežāzis – kafijas aparāts: labākās dāvanas katrai zodiaka zīmei
Lasīt citas ziņas

Neraugoties uz to, ka aktrisei šobrīd ir dažādas ģimeniskas problēmas (tiesa piedraudējusi Andželīnai atņemt aprūpes tiesības par bērniem) slavenība turpina apmeklēt dažādus saviesīgus pasākumus un augsti paceltu galvu iziet sabiedrībā.

Svinīgajam dievkalpojumam Džolija bija izvēlējusies elegantu gaišas krāsas kleitu no britu zīmola “Ralph & Russo”, kurai pieskaņojusi izsmalcinātu cepuri, cimdus un somiņu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Foto:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.