Andris Kivičs
Andris Kivičs
Foto – Karīna Miezāja

FOTO: Kiviča un Skulmes sāga turpinās: abi sev uztetovējuši viens otra iniciāļus 0

Portāls kokteilis.lv jau informēja, ka mūziķis Andris Kivičs ir pārtraucis savas 8 gadus ilgās attiecības ar sievu Madaru Kiviču, un uzsācis jaunas attiecības ar skandalozo žurnālisti Lieni Skulmi. Turklāt Andris atklājis, ka pēdējo gadu dzīvojis nepilnvērtīgā ģimenē, taču šobrīd beidzot ir no jauna ir iemīlējies, uzsācis kopdzīvi ar jaunu mīļoto sievieti un pāris kopā audzinot 6 bērnus.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
Lasīt citas ziņas

Pāris arī nebūt vairs nekautrējas un sociālajos tīklos publicētas pirmās kopīgās fotogrāfijas. Top skaidrs, ka gan Andris, gan Liene savas jaunās attiecības vairs nebūt neslēpj.

Uzreiz pēc Jaungada svinībām 2. janvārī, Andris savā Facebook profilā publicējis fotogrāfijas, kurās redzams, ka abi mīlnieki sev uz rokas uztetovējuši vienādus tetovējumus ar mīļotā partera iniciāļiem un uzrakstu soulmate (dvēseles radinieks). Pats Andris par to raksta, ka viņam tā esot gribējies.

CITI ŠOBRĪD LASA


Kāda komentētāja vērš uzmanību uz to, ka skumji, ka Andris nav aizdomājies, kā būs viņa mazajām meitenēm to visu lasīt kādreiz internetā, kad viņas nolems parakāties un pameklēt informāciju, lai noskaidrotu – kā tad tur īsti ir bijis. Uz ko gan Andris, gan Liene atbildējuši diezgan rupji un augstprātīgi. Un sievietes komentāru Andris atbildējis: “Negribi manus bērnus pieskatīt uz vienu dienu nākošnedēļ?Tad es noticēšu, ka Tev rūp mani bērni.”

Komentētāji arī vērš uzmanību uz to, ka šobrīd presē un sociālajos tīklos pieejamā informācija ir viens no iemesliem, kāpēc tauta Andri Kiviču svītroja nesenajās Saeimas vēlēšanās.

Šajos Ziemassvētkos Andris Kivičš publiskoja fotogrāfijas savā Facebook kontā, kurās redzams, ka svētkus Kiviča jaunā ģimene pavadījusi kopā. Pie svētku eglītes pulcējušies visi trīs Kiviča bērni un trīs Lienes Skulmes bērni. Ziemassvētkus Liene ar Andri pavadījusi kopā ar visiem abu sešiem bērniem – Andra Kiviča un sievas Madaras divām meitām, kā arī dēlu no attiecībām ar stilisti Danu Dombrovsku, savukārt Lienei no iepriekšējās laulības ar Ārenu Skulmi ir trīs meitas. Fotogrāfijas liecina, ka svētki aizvadīti ģimeniskā un sirsnīgā gaisotnē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.