Foto: Instagram @theirongiantess

FOTO: Laura atbrīvojās no 60 kg liekā svara divu gadu laikā. Kāda ir viņas pieredze? 0

Diez vai aplūkojot šīs sievietes fotogrāfijas kāds noticēs, ka vēl pirms trim gadiem viņas svars bija 140 kg. Taču tas patiešām ir tā.

Reklāma
Reklāma
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas

Laura Miketiča saka, ka viņa gandrīz vienmēr sevi atceras ar lieko svaru, taču neuzskatīja to par neko ārkārtēju un “sadzīvoja” ar to. Galu galā, kilogrami sāka nākt klāt un sagādāt dažādas problēmas. “Blakus efekti” bija arī hipertonija un stāvoklis, kas ir maksimāli tuvs diabētam.

Tieši tad Laura arī saprata, ka ir nepieciešams kaut ko mainīt. Visvienkāršāk būtu bijis tikt vaļā no lielā svara pie ķirurga. Taču ne velti, Miketiča savulaik skolas laikā bija ieguvusi iesaukta “metāls”: viņa neizvēlējās šo vieglāko ceļu, bet izvēlējās citu. Sākumā viņa izstudēja visu iespējamo informāciju, ko varēja atrast par veselīgu liekā svara zaudēšanu, lai nenodarītu pāri savai veselībai. Pēc tam viņa iegādājās sporta zāles abonementu un sāka to apmeklēt katru dienu – bez izņēmuma. Visvairāk viņai patika trenažieri ar svariem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Progress. Just make progress. You’re not too old. It’s not too late. The scale isn’t moving too slowly. It’s all okay. It’s okay to have set backs. It’s okay to have off days. It’s okay to draw a line in the sand and start over and over again. Just keep inching the line forward. Just take tiny, minuscule steps in the right direction that keep you from getting stuck. Move forward. Even slowly. It’s okay. It’s all okay. Change will come. 2014: Morbidly obese. Hypothyroidism. High blood pressure. Teetering on the edge of prediabetes. Hated exercise. Binge eater. 2018: Bodybuilder and powerlifter. Health issue free. Fitness and nutrition enthusiast. Almost 3 weeks post op from abdominoplasty with @drjosephmichaels

A post shared by Laura Micetich (@theirongiantess) on

Protams, fiziskās aktivitātes bija jāapvieno ar pareizu uzturu. Laura no savas ēdienkartes izslēdza kaitīgos produktus un alkoholu. “Es pārstāju ēst “ātrās uzkodas”. Pārstāju apmeklēt dažādas ballītes, kurās tiek lietots daudz alkohola. Pārstāju tērēt naudu lietām, kas man kaitē,” – viņa stāsta.

Tā rezultātā jaunā sieviete sīvā cīņā pati ar sevi gada laikā zaudēja 52 kg liekā svara. Tiesa, pie ķirurga doties Laurai tomēr vajadzēja: iespaidīgais svars kritums atstāja iespaidu uz ādu. “Piemiņai” no iepriekšējās dzīves uz viņas gurniem palika operācijas rētas. Taču pie sasniegtā viņa aptstāties negrasās, turpinot strādāt un pārveidot savu ķermeni. Viņa aktīvi stāsta par savām ikdienas gaitām savā Instagram kontā, kur atklāj savu pieredzi par uzturu un treniņu programmu, tā motivēt citus – pārstāt sapņot un ķerties “vērsim pie ragiem”!

Reklāma
Reklāma

Laura apgalvo, ka katrs savu dzīvi var pilnībā kontrolēt: “Man vairs nav nekādu veselības problēmu un mana dzīve ir ļoti mainījusies. Nevajag nekam īpaši ilgi un nopietni gataboties, ir tikai “te un tagad”. Ejiet un dariet!”.

Train because you love yourself, not because you hate yourself. That’s the magic.

A post shared by Laura Micetich (@theirongiantess) on

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.