No kreisās: princis Džordžs, viņa vectēvs, princis Čārlzs, karaliene Elizabete II un viņas mazdēls, princis Viljams.
No kreisās: princis Džordžs, viņa vectēvs, princis Čārlzs, karaliene Elizabete II un viņas mazdēls, princis Viljams.
Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

FOTO: mazais princis Džordžs vēsturiskā fotogrāfijā kopā ar karalieni pirmo reizi pozē garajās biksēs 0

Britu karaliskā ģimene līdz ar 2020.gada iestāšanos nofotografējušies kopīgā fotogrāfijā – tajā redzama pati Lielbritānijas karaliene Elizabete II ar trīs paaudžu ģimenes vīriešiem. Blakus karalienei fotouzņēmumā pozē viņas vecākais dēls, princis Čārlzs, viņas mazdēls, princis Viljams un mazmazdēls, princis Džordžs.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

“Lai nosvinētu jauno desmitgadi, tika radīta karaliskās ģimenes fotogrāfija, kurā redzama Viņas Augstība karaliene, Velsas princis, Kembridžas hercogs un princis Džordžs,” – teikts Kensingtonas pils Instagram kontā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Fotogrāfija tikusi uzņemta vēl aizvadītā gada 18.decembrī. Sešgadīgais karalienes mazmazdēls, princis Džordžs, karalienei blakus redzams ne vairs šortos, kā lielākoties ģērbjas zēni britu karaliskajā ģimenē līdz noteiktam vecumam, bet jau garajās biksēs – kā pieaugušie.

Iepriekšējo reizi karaliskās ģimenes locekļi šādā pat sastāvā nofotografējās 2015.gadā. Toreiz princis Džordžs bija ģērbies šortos un uzkāpis uz grāmatu kaudzes, lai fotogrāfijā “nepazustu”.

Princis Čārlzs, karaliene Elizabete II, mazais princis Džordžs un princis Viljams šādā sastāvā sapulcējās arī 2015.gadā.
Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.