Grupa "Citi zēni" atklāj “Vasaras mūzikas festivālu”

FOTO. “Mēs apturējām koncertu…”: grupas “Citi zēni” solistam Pētersonam fane uzdāvina iespaidīgu dāvanu 46

Viena no grupas “Citi zēni” populārākajām melodijām ir dziesma “Ja man būtu lieka štuka”. Un kāda grupas fane to nolēmusi realizēt dzīvē – grupas solistam Jānim Pētersonam, kurš šobrīd piedalās arī TV šovā “Dejo ar zvaigzni”, koncerta laikā šādu summu arī uzdāvināja, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Lasīt citas ziņas

Jānis atminas, ka Rojā spēlējuši koncertu, kad pēc pusnakts pie skatuves pienākusi kāda sieviete un vienkārši iedevusi divas piecu simtu banknotes.

“Tanī brīdī viņa nolika mūs uz tādas pauzes, ka nezinājām, ko teikt. Stāvējām kā muļķi. Acīmredzot gribēja redzēt, kā mēs reaģēsim,” – intervijā žurnālam stāsta grupas solists.

CITI ŠOBRĪD LASA
Grupa "Citi zēni"

Viņš atceras: “Mēs apturējām koncertu, uzcēlām meiteni uz skatuves, pateicām lielu paldies un piedāvājām viņai iespēju naudu paņemt atpakaļ, jo tā tomēr nav maza summa.”

"Citi zēni" uzmirdz "Eirovīzijas" atklāšanā Itālijā

Tomēr sieviete vēlējusies, lai šī nauda paliek pie puišiem. Galu galā, viņi šo summu noziedojuši labdarībai. Jo viņiem grupā esot nerakstīts likums – ja “iebirst” kāda naudiņa, kas nebija plānota, tā tiek ziedota tiem, kam tā nepieciešama vairāk.

Visu interviju ar grupas “Citi zēni” solistu Jāni Pētersonu, lasiet 11.oktobra numurā “Privātā Dzīve”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.