Princis Luiss blēņojas vectēva dzimšanas dienā

FOTO. “Neviens bērnam neliek smaidīt tik labi, kā viņa māte!” Kamēr Keita Midltone turpina cīņu ar vēzi, sabiedrību atkal šarmē princis Luiss 33

Kamēr britu karaliskās ģimenes pārstāve Keita Midltone turpina ārstēties no vēža, ap karalisko ģimeni virmo satraukums un nemiers, daudzi fani un, protams, arī pati ģimene ir satraukusies. Līdz ar to arī medijos ir mazāk skaistu kleitu un priecīgu seju, jo domas koncentrētas citur.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Taču mazs un priecīgs pārrāvums ir bijusi prinča Luisa dzimšanas diena, kuras laikā viņa mamma Keita uzņēmusi brīnišķīgu fotogrāfiju, kurā mazais princis redzams patiesi smaidot. Ārvalstu mediji aktīvi pārpublicē šo foto, priecājoties par lielisko mirkļa nofiksēšanu, kas princesei izdevies.

“Neviens neliek bērniem smaidīt tik labi kā viņu māte, un Keitai tas atkal ir izdevies, prinča 6 gadu jubilejā uzņemot šo foto ar dēla patieso smaidu,” raksta “The Sun”.

CITI ŠOBRĪD LASA
FOTO: AP/Scanpix/LETA

Priniča foto uzņemts uz Bekingemas pils balkona. Bērna acīs var redzēt, ar cik patiesu prieku viņš fotogrāfijā pozē savai mammai.

Kā jau allaž, mediji analizē arī puisēna apģērbu. Attēlā viņš redzams aptuveni 50 mārciņu vērtā kreklā no “Trotters’ Camel Oliver”. Jau iepriekš viņam šāds krekls esot bijis mugurā fotogrāfijās, kas plaši tika izmantotas Mātes dienas bildēs, ko vairākas foto aģentūras vēlāk dzēsa.

Stila eksperti komentē, ka apģērba stila ieturēšana visos rada stabilitātes un nepārtrauktības sajūtu.

“Šis zīmols laika gaitā ir maz mainījies, un šķiet, ka šis krekls ir Luisa iecienītākais.”

Princis Luiss allaž priecē sabiedrību ar savu dzīvesprieku un patiesumu. Viņš neslēpj emocijas, un vērotājiem tas, protams, šķiet amizanti.

Mazais princis Luiss garlaikojas militārās parādes laikā
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.