Sportists Sandis Ozoliņš dažādos laikos

FOTO. “Parādījās rozā mākoņa sajūta”: leģendārais hokejists Sandis Ozoliņš sācis jaunu dzīvi 0

Viens no Latvijā pazīstamākajiem sportistiem, 51 gadu vecais talantīgais hokejists Sandis Ozoliņš socvietnē “Instagram” pēdējā laikā publicējis dažādas atklāsmes – gan par sevi, gan savu dzīvi, gan ģimeni, gan veselību.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 27
Lasīt citas ziņas

Pēdējie viņa ieraksti liecina – viņš tiešā nozīmē ir sācis jaunu dzīves posmu. Sandis publicē gan video, gan foto, gan vienkārši savas pārdomas.

Kādā no saviem ierakstiem Sandis raksta: “Mani kāpēc… Lai spētu būt klāt ikdienā labā garīgā un fiziskā esībā jāspēj parūpēties vispirms par sevi. Izklausās patmīlīgi un savtīgi. Tomēr ieklausoties vienkāršā piemērā pirms lidojuma instrukcijā par skābekļa maskas uzlikšanu, vispirms sev un tikai pēc tam bērnam (kaut gan iemācītais instinkts teiktu otrādi) neizklausās tik egoistiski. Veselā miesā vesels gars …vai otrādi ir viens no vairākiem ceļiem ko izvēlos iet.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet kādā citā Sandis dalās savā pieredzē, ka viens no ātrākajiem veidiem, kā atgūt formu, ir skriešana. Tamdēļ viņš ir, kā pats raksta, “saņēmies” un sācis to darīt.

Bet kādā citā publikācijā bijušais hokejists atzīstas, ka svētdienas ir tā diena, kad sieva viņu un bērnus lutina, cepot visiem pankūkas.

Pārsteidzošākais – Sandis sācis nodarboties ar jogu! “Iesāku to darīt pirms trīs gadiem…pats savā tempā, bez instruktoriem ar aplikāciju. Pirmie mēneši pagāja svīstot, pūšot un stenot, nereti pasmejoties par sevi un savu tizlumu. Sajutos labāk tikai pēc kādiem diviem mēnešiem,” – viņš raksta.

Tāpat arī Ozoliņš neslēpj – ir sācis meditēt: “Pēc pirmā mēneša, relatīvi regulārās sēdēšanas ar acīm ciet, parādījās rozā mākoņa sajūta! Vēlme sasniegt un atrasties nirvānā priekš manis izrādījās maldīga.

Visvērtīgākā dāvana no šī procesa-pieņemt, ka dažas lietas nebūs ne tuvu sasniedzamas tādā līmenī kā sākotnēji iedomājos. Otrs, turpināt to darīt šķietami nesaņemot neko pretim. Jūtos labāk!”

Reklāma
Reklāma

SAISTĪTIE RAKSTI