Kokteilis
Baudi

FOTO. Pieci populāri latviešu aktieru pāri, kas pandēmijas laikā kļuva tik tuvi, cik vien tas iespējams0

latviešu komēdijas “Par ko nerunājam” filmēšanas aizkulises

Mirdza Martinsone un Pēteris Gaudiņš, Zane Daudziņa un Kaspars Gods, Zane Aļļēna un Uldis Anže, Klinta Reinholde un Jurijs Djakonovs, Māra Sleja un Romāns Bargais – tie ir pieci aktieru pāri, kas Covid-19 ierobežojumu laiku nav vadījuši, mērot distanci un attālinoties, bet gluži pretēji – baudot intīmu tuvību. Viņi šajā laikā nofilmējušies jaunā romantiskā komēdijā “Par ko nerunājam”. Uz ekrāniem tā būs vērojama jau šoruden!

“Filmā viss ir tieši tā, kā tās nosaukumā, jo mēs gribam parunāt par to, par ko parasti nerunā, ielūkoties citu dzīvēs, un, iespējams, atrast arī sev, par ko padomāt,” saka komēdijas režisors Andrejs Ēķis. Viņš ir pārliecināts, ka intīma tuvība attiecībās ir tik pat svarīga, kā uzticība un sapratne, tieši tāpēc atgādinājumu par to nekad nevar būt par daudz. Un, ja šie atgādinājumi ir jautri – vēl jo labāk.

Šoreiz Andrejs Ēķis ar humoru nolēmis parādīt piecus pārus, kuri cenšas pilnveidot savu kopā būšanu.

Saistītie raksti

“Skaidrs ir viens – pat tad, ja uzreiz nesanāk, noteikti ir kāds punkts, kurā viņiem ir iespēja satikties, baudīt un būt kopā. Maldīties ir cilvēka dabā, bet atrast ir laime,” secina režisors un atzīst, ka šajos īpašajos apstākļos, filmējot neierasti izkliedētā filmēšanas posmā, novērtējis iespēju strādāt ar tik atvērtiem un enerģijas pilniem aktieriem un pacietīgu un pozitīvi noskaņotu filmēšanas grupu.

Filmas producents Kristians Alhimionoks atklāj, ka filmēšana risinājusies no maija līdz septembrim. “Nebija viegli pielāgot filmēšanu jaunajiem Covid-19 apstākļiem, nācās strādāt citādi, nekā iepriekš bija plānots, bet viss izdevās veiksmīgi. Novērtējam arī mūsu sadarbības partneru Baltic Content Media un tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma Tet atbalstu un profesionālo pieeju, lai projektu izdotos realizēt,” saka producents.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.