Kokteilis
Apbrīno

Keita Midltone atklāj, ka nākošajā dienā pēc prinča Džordža piedzimšanas viņa piedzīvojusi šausmīgas bailes2

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

38 gadus vecā Kembridžas hercogiene, prinča Viljama sieva, Keita Midltone, kā izrādās arī ne vienmēr ir bijusi mierā ar britu karaliskās ģimenes noteikumiem. Savulaik viņa nopietni izskatījusi iespēju pārkāpt britu karaliskās ģimenes noteikumus, būdama gaidībās ar vecāko dēlu – princi Džordžu.

Zināms, ka gan Keita, gan princis Viljams ierasti ievēro ļoti strikto karaliskās ģimenes protokolu. Un tikai retais nojauš, ka Keita Midltone bija sasparojusies iebilst pret noteikumiem, kad gaidīja savu pirmdzimto dēliņu.

Izrādījies, ka sākotnēji, gluži tāpat kā Megana Mārkla, arī Keita strikti iebilda pret to, ka dēls būs jālaiž pasaulē Svētas Marijas slimnīcā Londonā. Tradicionāli, kā zināms, visi britu karaliskās ģimenes bērniņi, sākot ar pašu princi Viljamu un princi Hariju, ir nākuši pasaulē tieši šīs slimnīcas dzemdību nodaļā.

Keita esot gribējusi izvairīties no liekas publicitātes šī notikuma sakarā. Viņa esot vēlējusies laist dēliņu pasaulē slimnīcā Bārkšīra, tur, kur dzemdēja viņas pašas mamma. Tomēr šādiem hercogienes plāniem nebija lemts piepildīties divu iemeslu dēļ.

“Pēdējās grūtniecības nedēļas Keita pavadīja Baklberijas ciematā pie saviem vecākiem. Arī tamdēļ viņa vēlējās mazuli laist pasaulē Bārkšīras slimnīcā. Tomēr noskaidrojies, ka šīs slimnīcas dzemdību nodaļa nav aprīkota ar tādu medicīnisko aparatūru, kādu pieprasa britu karaliskās ģimenes prasības. Bez tam, fakts, ka šīs nelielās slimnīcas dzemdību nodaļā dzemdē un uzturas britu karaliskās ģimenes pārstāve, varēja lieki satraukt pārējos slimnīcas pacientus. Un tikai Londonā no šīm problēmām varēja izvairīties,” – izdevumam “Marie Claire” pastāstījusi Kembridžas hercogiem pietuvinātā persona.

Keita Midltone esot atzinusies, ka viņai bijis ļoti sarežģīti parādīties publikas priekšā un fotografēties nākošajā dienā pēc dzemdībām. Viņa šo pieredzi nosaukusi par “šausmīgām bailēm”. Viņa stāstījusi, ka viņi kopā ar princi Viljamu mājās pie spoguļa esot “izmēģinājuši”, kā iznāks no slimnīcas ar jaundzimušo bērniņu uz rokām, pozēs fotogrāfiem un mās ar roku karaliskās ģimenes faniem.

Keita Midltone un princis Viljams nākošajā dienā pēc dēla piedzimšanas pozē fotogrāfiem uz slimnīcas kāpnēm.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Atgādināsim, ka princis Džordžs nāca pasaulē 2013.gada 22.jūlijā, bet jau 23.jūlijā Keita kopā ar princi Viljamu pozēja fotogrāfiem uz slimnīcas kāpnēm.

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Saistītie raksti
Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Tagad tas liekoties mazliet amizanti, bet toreiz tā nemaz neesot nešķitis un viss gaidāmais bijis ļoti satraucoši jaunajai māmiņai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.