"Preses klubs" jaunais vadītājs - aktieris Toms Liepājnieks

FOTO. Raidījumu “Preses klubs” turpmāk vadīs talantīgs latviešu aktieris 41

“Latiņa ir uzlikta augstu, būs izaicinājums to noturēt, diskusijām raidījumā jābūt dzīvām, saistošām gan viesiem, gan skatītājiem,” uzskata jaunais raidījuma “Preses klubs” vadītājs Toms Liepājnieks, kurš pievienosies ilggadējam raidījuma vadītājam Aivim Ceriņam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Lasīt citas ziņas

Preses klubs ir televīzijas kanāla TV24 diskusiju raidījums, kurā ik dienu iespējams uzzināt profesionāļu un sabiedrībā zināmu cilvēku privāto un profesionālo viedokli par aktualitātēm sabiedrībā un politikā.

“TV24 mediju grupas kopējais skatījums, ieklausīties dažādos viedokļos un raudzīties uz aktualitātēm caur dažādām prizmām, paliek nemainīgs. Esam pagodināti startēt ar Preses kluba nu jau 10. sezonu. Desmit sezonu laikā nevienam vairs nav jautājumu, ko darīt plkst. 17.00. Preses klubs ir kļuvis par galveno viedokļu raidījumu ikdienā,” uzskata TV24 direktors Klāvs Kalniņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījuma jaunajā sezonā Preses kluba komandai pievienosies kādreizējais Latvijas Nacionālā teātra aktieris un Rīgas Aktieru studijas radošais direktors, televīzijas skatītajiem vairāk pazīstams, kā seriāla “Nemīlētie” Jura Katlapa lomas atveidotājs – Toms Liepājnieks, kurš raidījumu vadīs uz maiņām ar Aivi Ceriņu.

“Ir patīkams satraukums, iepriekš esmu bijis “Preses kluba” skatītājs, novērtēju tā kvalitāti, tādēļ, kā jaunais vadītājs, nenākšu ar pārmaiņām,” īsi pirms raidījuma 10. sezonas sākuma atklāj Toms Liepājnieks.

Visus desmit gadus, kopš Preses klubs ir kopā ar skatītājiem, savu artavu, analizējot aktualitātes kopā ar raidījuma viesiem, devis žurnālists Aivis Ceriņš.

“Preses kluba” vadītājs Aivis Ceriņš.
Foto: Madara Gritane

“”Preses klubs”, kā ikdienas pārraide, ir vērtīga un būtiska, jo mēs katrs veidojam savus uzskatus viedokli, izpratni un vērtējumu par lietām un procesiem, kas notiek, no izlasītā, dzirdētā un redzētā.

“Preses klubs” tādā ziņā ir izcils, jo katru dienu uz raidījumu ierodas dažādu jomu pārstāvji – politiķi, uzņēmēji, sociālie darbinieki, sportisti, žurnālisti, astrologi… mēs caur viņu prizmu varam paskatīties uz ikdienas notikumiem, jo viņi savā ziņā ir viedokļu līderi un eksperti savās jomās.

Caur subjektīvo viedokli raidījuma viesi reprezentē nozares domas, vērtējumu un svarīgo. Skatītājs, koncentrētā veidā, var uzzināt šos viedokļus un izdarīt secinājumus, tā arī ir raidījuma galvenā vērtība. Alternatīvs ziņu raidījums caur subjektīviem viedokļiem, “ raksturojot televīzijas pārraidi saka ilggadējais “Preses kluba” vadītājs Aivis Ceriņš.

Raidījums “Preses klubs” ēterā būs skatāms, kā ierasts, katru darba dienu plkst. 17:00. Tiešraidi iespējams vērot gan TV24 televīzijas kanālā, portālā LA.lv, kā arī TV24 un Preses klubs sociālā tīkla Facebook lapās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.