Latvijā
Rīga

FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju0


Vecrīgā notiek ielu ēdiena festivāls jeb “Riga Street food festival”.
Vecrīgā notiek ielu ēdiena festivāls jeb “Riga Street food festival”.
Foto: LETA/Zane Bitere

Ielas ēdienu festivāls “Riga Street Food Festival” svētdien Vecrīgā jau pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju, no kuriem puse ir ārvalstu tūristi, aģentūrai LETA pastāstīja festivāla organizatoru pārstāve Anna Blaua.

Viņa teica, ka pirmie apmeklētāji ieradušies jau stundu pirms festivāla sākuma un vēlējušies iegādāties ēdienus.

Starp neparastākajiem ēdieniem, ko apmeklētāji festivālā var nobaudīt, ir bebra aste un milzīgs tuncis. Bērni ir aizrāvušies ar pankūku cepšanu uz garām pannām. Vairāki ēdieni tiek gatavoti uz ugunskuriem. Par festivāla noskaņu rūpējas ielu muzikanti, stāstīja Blaua.

"Riga Street food festival" Vecrīgā pulcē tūkstošus

Interesenti vēl var pagūt nobaudīt gan ēdienus, gan arī noskatīties uguns šovus, kas notiks plkst.17.30, plkst.18.30 un plkst.19.30.

Saistītie raksti

LETA jau ziņoja, ka Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) zīmola “Live Rīga” rīkotais Rīgas ielu ēdienu festivāls šodien līdz plkst.20 notiek Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā.

Festivālā piedalās restorāni “Aqua Luna”, “Centrālais Gastro tirgus”, “Čarlstons”, “Entresol”, “Ferma”, “Garage”, “Hercogs”, “Kolonāde. Mūsu stāsti”, “Koya”, “Osta”, “Ozo restorāns”, “Stage 22”, “Steiku haoss”, “St. Petrus”, “Tinto” un “Valmiermuižas alus” vēstniecība Rīgā.

Šogad “Riga Street Food Festival” notiek ceturto gadu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.