Artuss Kaimiņš

FOTO. “Rijīgs gads” – publicists Lato Lapsa soctīklos neglaimojoši apspriež aktiera Artusa Kaimiņa izskatu 118

Uz šīs nedēļas izdevuma “Kas Jauns?” vāka redzams bijušais politiķis, aktieris Artuss Kaimiņš. Žurnālam viņš sniedzis interviju, pastāstot, ka šis gads viņa dzīvē ir bijis smags – bijusi gan tiesāšanās par dēla Kaupo aizbildniecību, gan viņš zaudējis savu mīļoto draugu – savu suni, gan bijuši arī vairāki citi smagi pārbaudījumi viņa dzīvē.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Savukārt publicists Lato Lapsa socvietnē “X” ievietojis šī žurnāla vāka foto, kurā redzams Artuss un pierakstījis pie savas publikācijas: “Rijīgs gads”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Komentāros pie Lato Lapsas ieraksta “X” vietnes lietotāji raksta: “Tas tak Kim Čenuns”, “Viss kā man – daudz darba, stresa un tad smagais depresijas, rīšanas un alkoholisma vilnis! Cerams atkopsies. HVZ kas ar viņu notika, alkatība viņu aprija man domāt”, “jptv, pēc kāda japanese yakuza bosa izskatās”, “Dēļ tā, ka regulāri vajadzēja lamāt un draudēt Bērnu slimnīcas personālam nācās rīt 3 x vairāk”, “Artusa izskats ir kļuvis par tādu, ar kādu karikatūristi ilustrē rijīgu kapitālismu vai kādu industriju. Mūsu jaunais Kalvītis ilustrē valsts pārvaldes rijību un resnēšanu uz tautas rēķina.”

LA.LV Aptauja

Vai atbalsti Lato Lapsas rīcību, soctīklos ievietojot Artusa foto un to apspriežot?

  • Protams, Artuss ir pieņēmies svarā, bet šādi apspriest citu cilvēku izskatu ir ļoti rupji un nekorekti!
  • Protams, ka Lato Lapsam taisnība!
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.