Foto: AFP

Foto: slavenības ar liela izmēra krūtīm – vai tas viņas dara laimīgas? 0

Sievietes, kurām ir lokaini mati, vienmēr vēlas tos iztaisnot, bet tās, kurām ir taisni – ielokot. Šķiet, vienīgais, par ko šķietami nevar attiecināt šo apgalvojumu, ir krūšu izskats. Lielākā daļa sieviešu vēlas sievišķīgas, formīgas un kuplas krūtis. Un, ja daba ar tādām nav apveltījusi – esi sveicināta, plastiskā ķirurģija!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Palūkosim, ko par savu krūšu izmēru saka dažādas pasaules zvaigznes!

Modele Ambera Rouza

Varētu šķist, ka viņai ir viss: gan skaistas krūtis, gan formīga pēcpuse. Tomēr, kā izrādās, bez plastiskās ķirurģijas Ambera tāpat nav iztikusi: modele ir veikusi krūšu samazināšanas (!) operāciju! Tāpēc teiciens, ka “katram savs” ir tieši laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: AFP (LETA)

Aktrise Pamela Andersone

Pamelu Andersoni arī daba bija apveltījusi ar kuplām formām. Taču standarta trešais (vai C) izmērs viņu laimīgu nedarīja, kā rezultātā veica neskaitāmas ķirurģiskas opeācijas, lai palielinātu krūšu izmēru un kļūtu par vienu no pasaules seksa simboliem. Un, lai arī var diskutēt par viņas lēmumiem vai neprātu, viņa ir vienīgā sieviete pasaulē, kas žurnāla “Playboy” vākam ir pozējusi veselas 13 reizes.

#wcw lady luck herself #PamAnderson ? @pamelaanderson

A post shared by Lincoln Audemar (@officialyoungslim) on

Sociālo tīklu karaliene Kima Kardašjana

Foto: AFP

Reizēm pat pārlieku atklāti tērpi un erotiskas fotogrāfijas viņas Instagram kontā ir viņas kredo. Un kāpēc gan slēpt to, kas nes veiksmi? Jau 14 gadu vecumā Kimai bija trešais (C) krūšu izmērs. Taču bez ķirurga palīdzības arī viņa nav iztikusi un to, starp citu, viņa nemaz neslēpj. Spriežot pēc viņas vārdiem, tāpat visiem ir redzams, ja kāds sevi ir uzlabojis ar plastisko ķirurģiju. Un te mēs viņai piekrītam. Kima ir veikusi krūšu formas uzlabošanu.

Dziedātāja Nikija Mināža

Ne tikai viņas vokālais talants, bet arī ķermenis un it īpaši kuplās krūtis Nikijai ir palīdzējušas iekarot pasaules slavu un populāru padarīt viņas vārdu. Starp citu, repere var palielīties ne tikai ar iespaidīgu krūšu izmēru (ceturtais vai D), bet arī pievilcīgu pēcpusi.

Dziedātāja Nikija Mināža
FOto: AFP (LETA)

Modele un aktrise Sofija Vergara

Savukārt kolumbiešu izcelsmes aktrise un modele Sofija Vergara nav apmierināta ar lielā izmēra krūtīm un apgalvo, ka lielās krūtīs nav nekā laba un pat pievilcīga. Jau 13 gadu vecumā Sofijai bija piektais (E) krūšu izmērs. Krūšturu iegāde viņai vienmēr esot sagādājusi grūtības, un kā saka pati modele, kad viņa apguļas uz muguras, viņas krūtis sniedzoties līdz viņas zodam, kas radot milzīgu diskomfortu. Vairākās intervijās viņa teikusi, ka vēlas veikt krūšu samazināšanas operāciju un spriežot pēc jaunākajām fotogrāfijām viņas sociālo tīklu kontos, ir to izdarījusi.

Reklāma
Reklāma

The ? is out!!

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.