Smalkākie opermūzikas baudītāji ierodas uz Elīnas Garančas koncertu Dzintaru koncertzālē

FOTO. Smalkākie opermūzikas baudītāji ierodas uz Elīnas Garančas koncertu Dzintaru koncertzālē 30

2016. gadā Latvijā notika pirmais koncerts “Elīna Garanča un draugi” – tā viesis bija Krievijas operdziedātājs Dmitrijs Hvorostovskis.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Turpmākajās vasarās Jūrmalā uz vienas skatuves ar Elīnu Garanču uzstājās spožās zvaigznes Hibla Gerzmava, Olga Peretjatko, Dmitro Popovs.

Šogad Elīna Garanča mūs iepazīstinās ar saviem jaunajiem draugiem Džonatanu Titelmanu un Marinu Monco, kuri 12.jūlijā Dzintaru koncertzālē mūs priecēs ar slavenākajām pasaules operu ārijām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņu uzstāšanās muzikālo pavadījumu nodrošinās Festivāla orķestris, ko vadīs Karels Marks Šišons – izcils, muzikāli jūtīgs un panākumiem bagāts diriģents, kam ir ne mazums pielūdzēju ne tikai Latvijā un Eiropā, bet arī visā pasaulē.

Baudīt Garančas koncertu bija ieradušies smalkākie viņas mūzikas baudītāji.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.