Princis Harijs un Megana Mārkla viesojas Nigērijā

FOTO. “Vai tagad saprotat, kāpēc esmu precējusies ar viņu?” princis Harijs Nigērijā aizkustinājis savu sievu 11

Princis Harijs pēc trīs dienu vizītes Apvienotajā Karalistē, ieradies Rietumāfrikas valstī Nigērijā kopā ar sievu Meganu Mārklu. Vietējie iedzīvotāji Saseksas hercogus uzņēmuši ļoti sirsnīgi un ar smaidu, un prinča Harija emocionālā runa ļoti aizkustinājusi Meganu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā 10
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Nigērijā viņiem paredzēta trīs dienu tūre. Viņi tika sagaidīti ar plakātu, kas rotāts ar ziediem un uzrakstu “Mēs esam pagodināti, ka jūs mums esat!”

Harijs uzstājās ar emocionālu runu skolēnu priekšā, stāstot, ka nav jākaunas, ja jūties slikti. Viņš teica jauniešiem: “Jums nav jākaunas atzīt, ka šodien ir slikta diena vai šorīt pamodāties noskumuši, ka, esot skolā, jutāties satraukti, ka esat zaudējuši mīļoto cilvēku savā ģimenē un nezināt, pie kā vērsties vai ar ko runāt.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Harijs turpināja: “Katra no šīm lietām ir pilnīgi normāla, tā ir cilvēka reakcija neatkarīgi no tā, vai tās ir skumjas, stress. Tas izriet no pieredzes, kas jums ir bijusi. Tā var būt jums, viņai (Meganai), tā var būt man, viņiem, ikviens no mums var to piedzīvot jebkurā dienā.”

Harijs un Megana piedalās Pasaules garīgās veselības dienas pasākumā Ņujorkā

Princis atgādināja jauniešiem: “Un, jo vairāk jūs par to runāsiet, jo ātrāk jūs spēsiet atbrīvoties no kauna. Tad ikvienam būs iespēja dalīties ar to, kā viņi jūtas, kā tiek galā, un tad jūs varēsiet palīdzēt citiem cilvēkiem. Vai jūs mums apsolīsiet, ka pēc šodienas vairs nebaidīsieties no savām emocijām? Ja neesat pārliecināti, jautājiet! Jautājiet saviem skolotājiem! Jautājiet saviem draugiem! Esiet viens otram blakus!”

Megana raudzījās uz Hariju visu laiku, kamēr viņš runāja ar jauniešiem. Pēc tam viņa satvēra mikrofonu un sacīja: “Vai tagad saprotat, kāpēc es esmu precējusies ar viņu?”

Arī Megana pēc tam runāja par garīgo veselību, sakot: “Mēs ticam jums. Mēs ticam jūsu nākotnei. Mēs ticam jūsu spējai turpināt stāstīt savus stāstus un būt godīgiem vienam pret otru. Nav nepieciešams klusēt. Vienkārši pārliecinieties, ka rūpējaties par sevi, un tas sākas ar jūsu garīgo veselību.”

Megana Mārkla un princis Harijs Amerikā apmeklē labdarības pasākumu
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.