Latviešu grupa "Dzelzs vilks" aizvada krāšņu koncertu "Pallladium"

FOTO. Vētraini aplausi un taustiņinstrumentālists, kāds vēl nebija redzēts uz skatuves: “Dzelzs vilks” aizvada krāšņu koncertu 2

Pārpildītā koncertzālē “Palladium”, izpelnoties vētrainas ovācijas, sestdien, 25. februārī, norisinājās grupas “Dzelzs vilks” jaunākā studijas albuma “Jauni” atklāšanas koncerts, kurā pulcējās dažādu paaudžu grupas fani.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsit šos ēdienus, kad uzzināsit to sastāvu
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 14
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Lasīt citas ziņas

Koncertā “Dzelzs vilks” divu stundu priekšnesumā atskaņoja grupas svaigākās studijas albuma “Jauni” dziesmas, tostarp jau populārās “Tās vēl nav beigas” un “Glāzes”, kā arī šobrīd radiostacijas iekarojušās “Tu negaidīji rītu” un “Ir”. Izskanēja arī vairākas reti atskaņotas kompozīcijas no agrīnas “Dzelzs vilka” daiļrades, ko papildināja grupas populārākie skaņdarbi.

Uz skatuves kāpa Dzelzs vilks” mūziķi: Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Kārlis Alviķis un Mārcis Judzis, kā arī viesi – dziedātāja Ira Krauja un taustiņinstrumentālists Kristaps Krievkalns. Ievērojamu publikas atsaucību izpelnījās koncerta iesildītāja – jaunā dziesminiece Keitija Bārbale.

CITI ŠOBRĪD LASA

Koncerta scenogrāfs un gaismu mākslinieks – Oskars Timbars, skaņu režisors – Sedriks Artūrs Sinkevičs.
Albums “Jauni” ir grupas “Dzelzs vilks” 15. studijas albums un tas izdevniecības “Upe tuviem un tāliem” paspārnē publicēts pēc ilgāka radoša klusuma sadarbībā ar studijas producentiem Gati Zaķi un Aldi Zaļūksni, albums 2023. gadā nominēts balvai “Zelta mikrofons”.

“Jauni” šobrīd pieejams digitāli lielākajās straumēšanas platformās un CD formātā, kā arī šogad gaidāms vinila izdevums.

“Dzelzs vilks” albuma “Jauni” tūres koncerti gaidāmi arī 31. martā Jelgavā, klubā “Melno Cepurīšu Balerija” un 1. aprīlī Liepājā, klubā “Fontaine Palace”.

Savukārt pēc koncerta socvietnē “Facebook” pazīstamais mūzikas žurnālists Sandris Vanzovičs rakstīja par kādu neparastu faktu, ko pamanījis koncerta laikā: “Ir redzēts vokālists uz kruķiem pie mikrofona (Sanctimony jubilejā), ir redzēti vairāki uz ķeblīšiem sēdoši un spēlējoši ģitāristi ar apskādētām ekstremitātēm, taču taustiņnieks ar lauztu roku laikam vēl nebija manīts. Bet nekas – “Dzelzs vilks” Kaspars Tobis tika labi galā arī ar vienu roku un koncerta pirmajā daļā pat bez dubliera! P.S. Vakara pārsteigums – joprojām teicamā formā esošā Ira Dūduma, dziesmu “Tā es mīlu” izpildot.🤘”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.