Bono Vox press briefing after the meeting with Pope Francis
Bono Vox press briefing after the meeting with Pope Francis
Foto: EPA/SCANPIX

U2 līderis BONO: pāvesta Franciska sejā bija redzamas sāpes un ciešanas 0

Šīs nedēļas vidū grupas U2 līderis BONO pēc tikšanās ar pāvestu Francisku, atzīst, ka Romas pāvesta sejā bija manāmas sāpes un ciešanas par seksuālo un vardarbības rakstura noziegumiem Īrijā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

BONO ieradās Vatikānā, lai atbalstītu pāvesta labdarības projektu ideju “Scholas Occurrentes”. Tā ir pāvesta Franciska veidota organizācija, kas sadarbojas ar skolām un citām izglītības iestādēm, lai atjaunotu izglītības pamatus un standartus, cenšoties īstenot rasu un dzimumu vienlīdzīgu attieksmi pret bērniem un jauniešiem skolās, kā arī nodrošinot visiem vienu un kvalitatīvu izglītību Tā ir starptautiska organizācija, kurā tiek veicināta dažādu kultūru integrācija un jaunieši spēj socializēties caur tehnoloģijām, mākslu un sportu.

Pēc konferences oficiālās daļas, U2 līderis BONO vērsās pie pāvesta, lai apspriestu situāciju Īrijas baznīcās.

CITI ŠOBRĪD LASA

BONO stāstījis par saviem novērojumiem, ka baznīca cenšas vairāk rūpēties par vardarbības skartajiem upuriem, tā vietā, lai palīdzētu tiem, kas veic šos vardarbības noziegumus.

“Es redzēju sāpes pāvesta sejā, viņš pauda man atbalstu un līdzjūtību šajā jautājumu. Viņš tiešām ir gaišs un patiess cilvēks,” teicis BONO. Viņš arī nosaucis pāvestu Francisku par neparastu cilvēku, kas spēj stāties pretī un nest labestību laikos, kad visā pasaulē baznīcas tiek iesaistītas dažnedažādos seksa un vardarbības noziegumos.

Mūziķis arī piebildis, ka kopā ar Pāvestu Francisku esot apsprieduši politiskos un ekonomiskos jautājumus. Piemēram, tirdzniecības nākotni un ilgtspējības attīstības iespējas ražošanā.

Foto:

Video:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.