Veronika Bagira Revlona Tutti

FOTO, VIDEO. Vienbalsīgs tiesnešu balsojums! Latviešu dejotāja uzvarējusi prestižākajā vogue ballē Parīzē 21

Veronika Bagira Revlona Tutti ir pirmā vogue dejotāja no Latvijas, kas uzvarējusi starptautiskajā ballē “The European Latex Ball” 2023 Parīzē.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Parīze, Francija — 2023. gada 1. oktobris. vogue dejotāja Veronika ieguva pirmo vietu “Grand Prize” Eiropas vogue ballē “The European Latex Ball 2023”.

Vogue dejas un kultūra radās Amerikā, Ņujorkā un sākotnēji tā nebija tikai deju kultūra. Tā bija kopiena, kur Latīņamerikas izcelsmes LGBT afroamerikāņi varēja justies droši. Laika gaitā, iedvesmojoties no modes, pozēšanas un modeļu gaitas, radās deja – vogue, kas aizrāva visu pasauli.

CITI ŠOBRĪD LASA
“The European Latex Ball” ir pasaulslavena vogue balle, kas vienmēr ir notikusi Amerikā, Ņujorkā. Šogad tika nolemts pirmo reizi organizēt šo unikālo balli Eiropā, un šis lēmums izraisīja īstu sensāciju.

Visa Eiropas vogue kopiena gaidīja brīdi, kad parādīsies biļetes, kuras bija pieejamas ierobežotā daudzumā.

Veronika startēja kategorijā “Tag Team Hands / Arms” kopā ar savu talantīgo vogue balles draugu no Brazīlijas Bīlu Revlonu Imperio un kopā ar viņu izcīnīja pārliecinošu uzvaru, mājās pārvedot galveno balvu “Grand Prize”. Kategorija Tag Team ir duets, kas prasa kopīgu sagatavošanos, saskaņotus tērpus, kā arī unikālas kustību kombinācijas un beigu pozas. Gatavošanās sacensībām sākās 2023. gada augusta beigās. Veronika un Bīls īpašu uzmanību veltīja priekšnesuma stāstam, spēka elementiem un uzstāšanās konceptam. Pirms balles dienas abi dejotāji vēl gatavojās intensīvos mēģinājumos līdz pat pulksten diviem naktī.

Konkurenti izrādījās ļoti spēcīgi, bet pēc aizraujošas deju cīņas ar igauņu un krievu dejotājiem Veronika un Bīls ar vienbalsīgu tiesnešu balsojumu pelnīti ieguva balvu. Veronika atzīmēja arī citu vogue dejotāju no Latvijas – Varvaras, Valērijas un Darijas priekšnesumus, kuros arī tika ieguldīts daudz laika. Dejotāja pauž cerību, ka turpmāk pirmās vietas varēs izcīnīt vairāk dejotāju no Latvijas.

Reklāma
Reklāma

Veronika ir talantīga vogue dejotāja no Latvijas. Viņas ceļš deju pasaulē sākās bērnībā ar tautas un pēc tam modernajām dejām. Veronika studēja laikmetīgo deju, kas viņai palīdzēja labāk izprast un sajust savu ķermeni. Dejotāja ieguva atpazīstamību vogue balles kultūrā ar savu unikālo deju stilu. Viņas kaislīgā aizraušanās ar deju un spēja iedvesmot citus ir padarījusi viņu par ievērojamu personību vogue pasaulē.

2022. un 2023. gadā Veronika piedalījās 18 vogue ballēs, no kurām 14 reizes ieguva pirmo vietu (4 uzvaras Parīzē, 2 uzvaras Stokholmā, 3 uzvaras Varšavā, 3 uzvaras Viļņā, uzvara Tallinā un uzvara Londonā), kā arī tika uzaicināta kā tiesnese 7 vogue ballēs (Tallinā un dažādās Polijas pilsētās).

Viņas audzēkņi arī demonstrē labus rezultātus – tiek līdz finālsacensībām, izcīna godalgotas vietas Polijā, Itālijā, Igaunijā, Lietuvā un Parīzē. Viņu kopējais mērķis ir attīstīt vogue kultūru un sekot līdzi Eiropai, būt vismaz līdzvērtīgā līmenī.

Apsveicam Veroniku un viņas partneri Bīlu Revlonu ar šo lielisko uzvaru, kas uz visiem laikiem paliks Latvijas un Baltijas vēsturē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.