Indra Salceviča dažādos dzīves posmos

FOTO. “Es viņu pieķēru krāpšanā, un atpakaļceļa nebija” – Indra Salceviča atklāj patieso laulības izjukšanas iemeslu 75

Stiliste, blogere, kustības “body positive” aizsācēja Latvijā Indra Salceviča pēc pusotra laulībā pavadīta gada ar dzīvesstila blogeri un baristu Kasparu Bērziņu 2020.gadā pavēstīja par šķiršanos, norādot, ka viņš nav spējis pieņemt viņas bērnus, taču tagad viņa žurnālam “Ieva” pastāstījusi, ka šī lēmuma pamatā ir pavisam cits iemesls.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

2021. gadā Indra Džilindžera un Ievas Adamss veidotajā raidījumā “Dž.Spot”, kas pieejams “YouTube” stāstīja, ka viņu attiecības izjuka, jo Kaspars nav spējis pieņemt Indras bērnus no iepriekšējās attiecībām.“Tā gluži nav,” viņa apgalvo jaunajā intervijā žurnālam “Ieva”.

Tobrīd viņa nevēlējusies pievērst lieku sabiedrības uzmanību, taču tagad viņa atklāj patieso iemeslu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mūsu attiecības beidzās vienas dienas laikā, jo es viņu pieķēru krāpšanā, un atpakaļceļa nebija. Laulība tika šķirta, un to arī nevarēja saglābt, tur bija jau cits cilvēks un jūtas. Bet tajā brīdī man likās – šausmas, kā var publiski atzīt, ka mani krāpa! Bija tik skaists stāsts: sieviete ar diviem bērniem, sakarīgs vecis, un – pēc pusotra gada viss pēkšņi beidzies. Tas bija pašapziņas jautājums.

Tagad, kad pagājis laiks, es vairs nekautrējos pateikt, kā bija patiesībā. Viņš nekad nav slikti izturējies pret bērniem, bet vienkārši iemīlējās citās cilvēkā,” atklāj Indra Salceviča.

“Man bija radušās aizdomas, jo viņš vakaros sāka pazust it kā uz kaut kādām darīšanām. Tad brutāli ieskatījos viņa telefonā…” viņa turpina.

Indra sirgst ar psoriāzi, un Kaspars kā vienu no krāpšanas iemesliem nosaucis tieši to, lai gan iepriekš bija teicis, ka tas nemaz netraucē. “Laikam jāatceras, ka attiecības veido divi cilvēki. Man arī pašai nebija baigās mīlestības, viņš nebija mans misters Lieliskais. Viņš bija foršs, komunikabls džeks, ar kuru man bija par ko parunāt, un tiešām likās, ka viņam pret mani ir jūtas. Varbūt tās beidzās. Es nezinu,” Indra atklāj.

Pilna intervija lasāma žurnāla “Ieva” 17. aprīļa numurā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.