Intars Busulis - filmas pirmizrāde un jauns albums

FOTO. “Zem mana mašīnas logu tīrītāja bija palikta vēstule, šokolāde un roze” – Intars Busulis pastāstījis par kādu neatlaidīgu pielūdzēju 13

Nav noslēpums, ka skatuves māksliniekiem allaž ir daudz fanu, tādi atrodas arī starp pretējā dzimuma pārstāvjiem. Dažādi uzmanības apliecinājumi no neatlaidīgākajiem pielūdzējiem, visticamāk, ir ikdiena.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Žurnālā “Santa” Intars Busulis dalījies ar stāstu par savām pielūdzējām. Viņš apstiprina, ka viņam ir fanes, plašāk pastāstot par kādu vienu konkrētu gadījumu.

Žurnālam mūziķis stāsta: “Reiz nejaukā ziemas dienā uz pusstundu biju ieskrējis mājās paēst pusdienas. Un šīs pusstundas laikā zem manas mašīnas logu tīrītāja bija palikta vēstule no šīs meitenes, šokolāde “Lukss” un roze. Bija ļoti dīvaini.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Šajā brīdī pārsteigts bijis ne tikai pats dziedātājs, bet arī viņa sieva bijusi lielā šokā. Jo īpaši tāpēc, ka savas konkrētā brīža atrašanās vietas Intars Busulis nemēdzot popularizēt, bet kaut kā fanei tomēr bija uzdevies noskaidrot to.

Minētā pielūdzēja vārdā Ieva bijusi visai neatlaidīga, bijusi sajūta, ka viņa par Intaru vien domā, taču dziedātājs centiies viņu pārāk neskumdināt, vien atbildējis, lai viņa mēģina dzīvot pati savu dzīvi, bet Intara.

Nu viņam arī kļuvis zināms, ka tā pati sieviete šobrīd jūtot simpātijas pret aktieri Andri Buli – viņš pat zina teikt, ka sievietes telefona fona attēlu rotā kolāža no Busuļa un Buļa fotogrāfijām.

Kopumā gan mūziķis priecājas par savām fanēm, viņas esot ļoti foršas dāmas, tāpēc esot prieks ar viņām fotografēties pēc koncertiem, kas ļaujot dalīties kopīgās emocijās pēc koncerta.

Drošībai gan jāatgādina, ka Intars Busulis jau 23 gadus ir precējies ar Ingu Staško-Busuli, abi audzina četrus bērnus.

Pilnu interviju ar Intaru Busuli lasi žurnāla “Santa” jaunākajā numurā!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.