Bokseris Kristaps Zutis dažādos laikos

FOTO. Žurnāls: šikais dzīvesveids – tikai skaistas bildes soctīklos? Bokserim Kristapam Zutim un influencerei Elīnai Pakalnei esot milzu parāds par māju Pierīgā 65

Bokseris Kristaps Zutis un influencere Elīna Pakalne, ar kuras firmu “B Team Production” esot noslēgts mājas nomas līgums, nokļuvuši strīdīgā situācijā ar iznomātās mājas saimnieci Vinetu, šonedēļ raksta izdevums “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

Māja Pierīgā, kurā kādu laiku jau dzīvo Kristaps un Elīna, bija redzama arī TV skatītājiem TV šovā “Slavenības. Bez filtra”. Mājas saimniece Vineta stāsta žurnālam, ka telpas pārim tika iznomātas pilnīgi jaunas, bet šobrīd tās izskatoties briesmīgi un vēl piedevām pāris esot parādā krietnu summu – ap 2000 eiro.

Pirms kāda laika Elīna esot mājas saimniecei minējusi, ka drīz izvāksies no mājas, jo vairs nevarot samaksāt īres maksu, tomēr līdz šim brīdim neesot pārskaitījuši naudu par iepriekšējiem mēnešiem, tāpēc saimniece bijusi spiesta atslēgt ūdeni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mājas saimniece žurnālam arī stāsta, ka šikais dzīvesveids, kuru pāris demonstrējot soctīklos un fotogrāfijās, esot vien “bilde”, jo reālā situācijā esot citādāka. Zutis pats viņai esot stāstījis, ka par dalību šovā “Slavenības. Bez filtra” viņi esot prasījuši vairāk naudas, bet tomēr viņiem atteica.

Mājas saimniece Vineta žurnālam stāsta, ka vienīgais iemesls, kāpēc viņa šo visu padarījusi publisku, ir tas, ka viņa vēlas brīdināt citus, jo šis pāris nemaksā rēķinus.

Kristaps Zutis, Elīna Pakalne, Kambalu ģimene - piedalās jaunajā "Slavenības. Bez filtra" sezonā

Savukārt Kristaps Zutis žurnālam “Privātā Dzīve” stāsta, ka saimnieces Vinetas apgalvojumi neesot patiesi – parādā viņi esot vien par septembra mēnesi, kas esot 1097 eiro plus komunālie pakalpojumi. Turklāt konflikts ar saimnieci radies jau sen, kad bijis salūzis apkures katls.

Kristaps uzskata, ka īrniekam nav pienākums remontēt māju, kurā “viss jūk un brūk”, jo tā esot nekvalitatīvi uzbūvēta.

Turklāt bokseris arī uzskata, ka ūdens atslēgšana ir “pretrunā ar jebkādām patērētāja tiesībām”.

Visu rakstu lasi 26.septembra “Privātā Dzīve” jaunākajā numurā!!!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.