Publicitātes foto

Gaidāms jauns un iedvesmojošs TV šovs: TV3 un IKEA aicina pieteikties dalībai “Manas mājas kopā ar IKEA” 2

Šodien IKEA un TV3 uzsāk kopīgu projektu ar nosaukumu “Manas mājas ar IKEA”. IKEA interjera dizaineri pārveidos telpas desmit dažādos mājokļos. Rudenī pārvērtības būs redzamas televīzijas raidījumā, kur interjera dizaineri desmit sērijās parādīs IKEA piedāvātos risinājumus reālās telpās un dos praktiskus padomus. Ikvienu, kas vēlētos piedzīvot telpas pārvērtības, aicinām aizpildīt pieteikšanās formu šeit.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

“Šajā projektā mēs visvairāk vēlētos iekārtot tādu cilvēku mājokļus, kuru dzīvē ir noticis kāds jauns pavērsiens vai kuri šobrīd atrodas dzīves krustcelēs. Mūsuprāt, izmaiņām dzīvē vajadzētu būt saistītām ar pozitīvām izmaiņām dzīves telpā. Tāpēc īpaši aicinām pieteikties cilvēkus, kuri nesen ir piedzīvojuši pārmaiņas. Varbūt tas ir ģimenes pieaugums, varbūt pārvākšanās uz jaunu mājokli, jauna dzīves posma sākums, kad pieaugušie bērni pamet ģimenes ligzdu, vecāku pārnākšana dzīvot pie bērniem vai patstāvīgas dzīves sākums pēc šķiršanās. Lai kāda nebūtu situācija, mēs meklēsim vajadzībām atbilstošākos risinājumus un padarīsim ikdienas dzīvi ērtāku un skaistāku, un palīdzēsim ar padomu, kā mainīt noskaņu mājās ar ierobežotiem līdzekļiem,” saka Baiba Freija, IKEA Interjera dizaina nodaļas vadītāja.

“Mēs esam priecīgi par kanāla TV3 un IKEA iniciatīvu radīt pārvērtības tām ģimenēm un cilvēkiem, kam patiešām tas ir nepieciešams. Mēs kā producenti ticam, ka pārmaiņām, kas briedušas ilgi, vajag tikai mazu grūdienu un šī projekta rezultātā būs ne vien desmit laimīgas ģimenes, bet simtiem iedvesmotu cilvēku, kas gatavi paši spert pirmo soli savas apkārtējās vides sakārtošanā un dzīves kvalitātes uzlabošanā. To uzskatām par mūsu uzdevumu šajā projektā – atspoguļot šo pārvērtību projektu tā, lai tas iedvesmotu katru skatītāju piedzīvot pozitīvas pārmaiņas gan dzīvē, gan vidē,” par gaidāmo jaunajā raidījumā stāsta producente Liene Vilnīte.

Pieteikšanās jau ir sākusies

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmais projekta “Manas mājas ar IKEA” posms ir dalībnieku izvēle. Pieteikties telpas pārvērtībām ir aicināti visi Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji. Piesakoties jānorāda, kādu telpu vēlētos iekārtot no jauna: dzīvojamo istabu, guļamistabu, virtuvi vai citu. Žūrija izvēlēsies 10 dalībniekus, un tiks iekārtotas kopā 10 telpas.

Projekta otrais posms ir televīzijas raidījums “Manas mājas ar IKEA”, kas taps sadarbībā ar TV3. Raidījums būs par iekārtošanas darbiem dalībnieku pieteiktajās telpās, tiks apspriestas sākotnējās idejas un vajadzības, izvēlētas mēbeles, kombinēti interjera elementi utt. Katrā sērijā tiks parādītas vienas telpas pārvērtības. Skatītāji redzēs, kā top pārmaiņas, un saņems interjera dizaineru padomus, ko izmantot arī savās mājās.

Jaunais raidījums “Manas mājas ar IKEA” kanālā TV3 tiks demonstrēts rudenī.

Visus, kas vēlas pārvērtības savās mājās, aicinām pieteikties šeit. Pieteikšanās termiņš: no 25. jūnija līdz 12. jūlijam. Projekta organizatori sazināsies tikai ar dalībniekiem, kas būs izvēlēti pārvērtību veikšanai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.