Foto – AP/LETA

Girgensona “Sabres” cieš astoto zaudējumu pēdējās deviņās spēlēs 0

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē savā laukumā ar 3:6 (1:1, 1:3, 1:2) piekāpās Filadelfijas “Flyers”.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

“Sabres” cieta trešo zaudējumu pēc kārtas un astoto pēdējās deviņās spēlēs.

“Sabres” divreiz atspēlējās pēc “Flyers” izvirzīšanās vadībā, bet pēc tam viesi guva četrus bezatbildes vārtus. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki vienus vārtus atguva, taču cieta zaudējumu ar 3:6.

Ar diviem vārtiem uzvarētājiem atzīmējās Džeks Aikels, kuram arī viena rezultatīvas piespēle. Tāpat viens precīzs metiens Evanderam Keinam.

Girgensons šajā spēlē laukumā bija 11 minūtes un 11 sekunds, kuru laikā izpildīja divus spēka paņēmienus, atņēma vienu ripu, uzvarēja četros no sešiem iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Girgensons šosezon 60 spēlēs izcēlies ar sešiem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -6.

Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 66 punktiem 67 spēlēs joprojām atrodas 13.pozīcijā. Savukārt Atlantijas divīzijā Bufalo komanda ir septītajā vietā.

Nākamo maču “Sabres” hokejisti aizvadīs piektdien, kad viesosies pie vienas no līgas spēcīgākajām komandām Kolumbusas “Blue Jackets”.