Foto: Pixabay

Kad sāpes vēderā kļuva nepanesamas, sieviete devās uz slimnīcu. Grūtniece negaidīti uzzina, ka viņa iznēsā ne tikai bērnu… 3

28 gadus vecajai Emīlijai Vilsai no Brisbenas, Austrālijā, 33. grūtniecības nedēļā tika veikta ārkārtas operācija pēc tam, kad ārsti atklāja, ka viņas dzemdē kopā ar bērnu “aug” milzīgs piecus kilogramus smags audzējs. Par to raksta izdevums Daily Mail.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Zēns, kuram tika dots vārds Eli, piedzima septiņas nedēļas pirms plānotā laika ar ķeizargrieziena palīdzību. Kādu laiku mazulis pavadīja intensīvās terapijas nodaļā, bet galu galā atveseļojās.

Pašai Emīlijai tagad priekšā ir sarežģīta ārstēšanās un rehabilitācija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Veiktās pārbaudes parādīja, ka viņai ir rets un agresīvs olnīcu vēža veids. Sieviete tagad iziet četrus mēnešus ilgu ķīmijterapijas kursu, vienlaikus rūpējoties par savu zīdaini un divus gadus vecāko dēlu.

“Vēzis reti skar bērnu vai izplatās caur placentu – lielākais risks bērnam ir tas, ka saslimst māte,” skaidro ķirurģe Sāra Jansensa.

Pirmie simptomi Vailsei parādījās 30. grūtniecības nedēļā. Kad sāpes vēderā pastiprinājās un kļuva nepanesamas, sieviete devās uz slimnīcu. Mediķi veica izmeklēšanu, bet sākotnēji neko neatrada. Bīstamā slimība tika diagnosticēta tikai ar ultrasonogrāfijas palīdzību.

Pēc ārstu teiktā, audzēju bija ārkārtīgi grūti pamanīt pacientes grūtniecības dēļ: sākumā viņi pieņēma, ka tas ir labdabīgs veidojums, bet pēc dzemdībām analīzes uzrādīja, ka tas ir vēzis.

Emīlija dalās ar savu stāstu, lai brīdinātu citas sievietes. Austrāliete mudina topošās māmiņas nopietni izturēties pret savu veselību un neignorēt brīdinājuma pazīmes, jo agrīna vēža atklāšana var glābt dzīvību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.