Suns biedrības “Dzīvnieku pansija “Ulubele”” apsaimniekotajā Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē “Līči”.
Suns biedrības “Dzīvnieku pansija “Ulubele”” apsaimniekotajā Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē “Līči”.
Foto-LETA

Gulbenē tiesās sievieti par suņu nomērdēšanu badā 16

Prokuratūra nodevusi Gulbenes rajona tiesai krimināllietu, kurā kāda sieviete apsūdzēta par divu suņu nomērdēšanu badā, liecina prokuratūras informācija.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar apsūdzību sieviete atstājusi viņai piederošos suņus ieslēgtus telpās bez ēdiena un ūdens, tāpēc dzīvnieki nobeigušies.

Krimināllikums par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, kas rezultātā gājuši bojā vai sakropļoti, paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, piespiedu darbu vai arī naudas sodu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.