Bobs Hārtlijs

Hārtlijs: Balcers ir burvis spēlē ar ripu 0

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc uzvaras pasaules čempionāta pirmajā spēlē slavēja galveno varoni Rūdolfu Balceru un tāpat norādīja, ka mačā bija vairāki lūzuma punkti.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31

Latvijas izlase ar 5:2 pārspēja Austriju, lai gan pēc diviem periodiem rezultāts vēl bija neizšķirts 1:1. Balcera rēķinā vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Bobs Hārtlijs: “Balcers ir burvis spēlē ar ripu. Ripa atrod viņu, viņš – ripu. Un tāpat ir neticams metiens. Maiņa ar Ronaldu Ķēniņu un Rodrigo Ābolu bija mūsu spēks.

Bļugers bija ļoti svarīgs spēlētājs, centrs, kurš lieliski darbojas abos laukuma galos, šosezon sevi labi apliecināja Pitsburgas “Penguins” sastāvā. Viņš veidojas par lielisku profesionāli, saprot gan to, kā spēlēt aizsardzībā, gan uzbrukumā. Ļoti labs iemetiens, var spēlēt vairākumā un mazākumā.

Lūzuma punkti šodien bija vairāki – pirmajā periodā zinājām, ka būs grūti, puiši nervozēja, ielaidām vairākumā. Taču uzreiz bijām atpakaļ spēlē, pirmie gūtie vārti bija ļoti svarīgi. Spēlējām arvien labāk un labāk.

Trešājā periodā guvām tādus vārtus, kurus nez vai kāds vārtsargs šajā turnīrā varētu nepieļaut.

Ilgi gaidīju, kad Lauris Dārziņš būs ierindā. Pirms diviem gadiem guva traumu pēdējā pārbaudes spēlē.

Regulāri sazināmies sezonas laikā, viņš ir neticams hokejists, ātrs, prasmīgs, lielisku pārredz laukumu, pieredzējis. Viņš mūsu jaunajai komandai ir ļoti svarīgs spēlētājs.

Izcīnījām trīs punktus, varam būt laimīgi, bet nav iemesla svinēt, jo mērķis ir iekļūt ceturtdaļfinālā. Mačam pret Šveici gatavosimies rīt, tas ir ļoti nopietns pretinieks. Gan viņiem, gan mums tā būs jauna diena. Ļoti labi viņus pazīstu, dažus puišus esmu trenējis. Uzvarēs labākā komanda.”