HK “Rīga” Pasaules junioru kausa ceturtdaļfinālā zaudē “Jokerit” 0

HK “Rīga” hokejisti Ņižņekamskā notiekošā Pasaules kausa izcīņas jauniešu klubu komandām ceturtdaļfinālā ar 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) zaudēja Helsinku “Jokerit” komandai un turpinās cīņu par piekto vietu turnīrā.

5 datumi, kuros dzimst vislielākie egoisti 3
VIDEO. Lizuma puses autoavārijā bojā gājušās meitenes klases audzinātāja: “Visi esam dziļās sērās…” 38
Aizmirsti par brīnumdiētām! Pētījums atklāj 6 pavisam vienkāršus noslēpumus efektīvai svara zaudēšanai

Rīdziniekiem šī spēle bija neveiksmīga, jo jau astotajā minūtē viņi nonāca iedzinējos, bet otrās trešdaļas izskaņā rezultāts īsā laikā kļuva jau 0:3. Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā šī mača 55.minūtē guva Uvis Balinskis.

Šī turnīra pirmajā mačā “Rīga” ar 4:5 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Čehijas vienībai Prāgas “Sparta”, otrajā cīņā ar 3:0 uzvarēja Zviedrijas “Malmo”, trešajā ar 1:5 zaudēja Ņižņekamskas “Reaktor”.
Ar trīs spēlēs gūtiem četriem punktiem “Rīga” A apakšgrupā ieņēma otro vietu.