Mihails Hodorkovskis
Mihails Hodorkovskis
Foto – Postimees/LETA

Hodorkovskis aicina opozīciju Krievijā sarīkot militāru apvērsumu 108

Pievieno LA.LV

Kremļa režīma opozicionārs Mihails Hodorkovskis aicina opozīciju līdz 2024. gada beigām Krievijā sarīkot militāru apvērsumu, lai gāztu esošo režīmu un veidotu pārmaiņas valstī.

Kokteilis
5 zodiaka zīmes, kurām šobrīd var klāties grūti ar naudu, taču nākotnē ir lemts kļūt bagātām
Kokteilis
Janvāris – bērzs, jūlijs – ozols: noskaidro savu spēka koku, balstoties uz dzimšanas mēnesi
Veselam
Vai tavā ēdienkartē ir kaut viens no šiem? 4 pārtikas produkti, kas ir kaitīgi liesai 4
Lasīt citas ziņas

Viņš uzskata, ka Putina režīmu izdosies gāzt tikai militāra apvērsuma rezultātā.

Intervijā telekanālam Doždj Hodorkovskis paziņoja, ka gaida brīdi, kad Krievijas Federācijā tiks organizēts bruņots apvērsums: “Pusotra gada laikā mēs vēl pieredzēsim konfrontāciju. Mēs to redzējām Ivana Popova runā, es domāju 58. armijas komandieri.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņaprāt, iespējas būs, taču problēma joprojām ir tautas nespēja stāties pretī regulārajai armijai.

Hodorkovskis pastāstīja, ka viņam it kā bijusi veiksmīga pieredze sarunās ar armijas struktūrām, kas varētu šajā lietā palīdzēt.

Opozicionārs uzskata, ka režīms būs jāatceļ vardarbīgā ceļā: “Režīma iekšienē jānotiek šķelšanai, proti, režīmam jāsaķeras pašam ar sevi. Prigožins [un viņa dumpis] bija labs variants.”

Tāpat Hodorkovskis piedāvā iedzīvotājiem negaidīt varoņa parādīšanos, bet pašiem ņemt rokās ieročus un pārņemt varu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.