Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jūties gandrīz kā supermens! Horoskopi 30.aprīlim – 6.maijam0

Foto – Pixabay

Auns

Planētas dāvā spēju izprast gandrīz vai jebkuru situāciju un arī spēju nodot šo izpratni apkārtējiem. Vienīgais, kas pietrūkst, – spēja to izdarīt pietiekami diplomātiski, tā, lai kāds tomēr neapvainotos un nekļūtu gandrīz vai par ienaidnieku.

Vērsis

Viņš cītīgi strādā un rezultāti neizpaliek. Arī veicas savos pūliņos iesaistīt draugus, domubiedrus un kolēģus. Diemžēl citos viņa veiksme izsauc skaudību. Prātīgākais – visam tam nepievērst uzmanību. Neapsolīt vairāk, nekā iespējams paveikt.

Dvīņi

Jūtas labi gandrīz vai jebkurā kaut cik piemērotā sabiedrībā. Īstais laiks nebūt vienam, vai arī izbeigt savu vientulību, kad tā jau apnikusi. Piemērots laiks darījumiem, līgumu slēgšanai un sadarbības meklējumiem.

Vēzim

Visapkārt viņam virmo notikumi un viņš cenšas visos tajos piedalīties. Planētas sekmē interesi par visu jauno – piemērots brīdis jaunu tehnoloģiju, metodoloģiju un arī informācijas apguvei. Pats svarīgākais – tas viss tūlīt tiks likts lietā.

Lauva

Viņš ir sabiedrības uzmanības centrā, ir mīlēts un cienīts, un viņam tas iet pie sirds. Diemžēl praktiska labuma no tā visai maz – šobrīd Lauva tā arī ne pārāk spēj notvert īsto brīdi, kad nepieciešams rīkoties un kad – klusiņām pastāvēt maliņā…

Jaunava

Labi orientējas situācijā un spēj to izmantot savā labā. Piemērots laiks lietu kārtošanai, izmantojot uz tehnoloģijām balstītos saziņas līdzekļus. Planētas sekmē visu, kas saistīts ar māju un ģimeni. Nedot padomus tiem, kuri tos nelūdz!

Svari

Šonedēļ nav vientuļi un labi jūtas gandrīz vai jebkurā sabiedrībā. Profesionālajā darbībā veiksies visi kolektīvi darāmie darbi, bet brīvajā laikā zvaigžņu izvietojums labvēlīgs dažādu izklaides pasākumu apmeklēšanai. Labs laiks draudzībai un mīlestībai.

Skorpions

Jūt sevī spēku izglābt pasauli un jūtas gandrīz vai kā supermens. Kāds pat nolemj rīkoties, kamēr nav par vēlu… Diemžēl patiesība ir nedaudz citāda un ieguvēji tomēr būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri klusi un mierīgi darīs savu ikdienas darbu.

Strēlnieks

Piemērots laiks cītīgam darbam, kas vērsts uz praktisko ikdienas vajadzību apmierināšanu. Daži no viņiem gan jūtas spējīgi uz ko vairāk, taču šī sajūta diemžēl ir mānīga…

Mežāzis

Sen nav bijis tik pilns enerģijas un apņēmības uzvarēt. Pats labākais laiks uzņemties visgrūtākos darbus un tikt ar tiem galā. Pats galvenais – viņa pūliņi nāks par labu gan viņam pašam, gan arī visiem, kas viņa tuvumā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Strādā, lai turpinātu un pabeigtu jau agrāk iesākto. Viņu apciemo arī jauni nodomi un idejas, viņš gatavs realizēt arī tās, taču būtu labi, ja viņš nedarītu to tik bezceremoniāli – tā iespējams iegūt ne vienu vien ienaidnieku. Labvēlīgs laiks apgūt jaunas un agrāk neiepazītas tehnoloģijas.

Zivis

Vairāk paļaujas uz nojautām un intuīciju nekā racionāliem prāta apsvērumiem. Tomēr būtu labi, ja viņas šajā paļāvībā būtu uzmanīgākas – šonedēļ viss vārdos neizteiktais var izrādīties mānīgs.

LA.lv
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Pienākumi liks savākties un apvaldīt emocionālās vēlmes un vajadzības! Horoskopi no 20. līdz 26. janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pievērs uzmanību zīmēm, kuras redzi sev apkārt! Horoskopi 19.janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nedēļa, kurā būs daudz jaunas idejas, notikumi un iespaidi! Horoskopi no 20. līdz 26. janvārim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Saeimā sola atgriezties pie dalītā īpašuma 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Gaisa temperatūra naktī noslīdēs zem nulles: prognoze ceturtdienai
1 stunda
LE
LETA
Sports
Neko neesmu parādā – Bertāns negrasās maksāt pusmiljonu uzņēmējam Lauvam
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Baltkrievija gatavojas Pompeo vizītei
1 stunda
LA
LA.LV
Kultūra
“Dieva jērs tevi vēro.” Pēc Ģentes altārgleznas restaurācijas pārkarst sociālie tīkli
1 stunda