Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jūties gandrīz kā supermens! Horoskopi 30.aprīlim – 6.maijam0

Foto – Pixabay

Auns

Planētas dāvā spēju izprast gandrīz vai jebkuru situāciju un arī spēju nodot šo izpratni apkārtējiem. Vienīgais, kas pietrūkst, – spēja to izdarīt pietiekami diplomātiski, tā, lai kāds tomēr neapvainotos un nekļūtu gandrīz vai par ienaidnieku.

Vērsis

Viņš cītīgi strādā un rezultāti neizpaliek. Arī veicas savos pūliņos iesaistīt draugus, domubiedrus un kolēģus. Diemžēl citos viņa veiksme izsauc skaudību. Prātīgākais – visam tam nepievērst uzmanību. Neapsolīt vairāk, nekā iespējams paveikt.

Dvīņi

Jūtas labi gandrīz vai jebkurā kaut cik piemērotā sabiedrībā. Īstais laiks nebūt vienam, vai arī izbeigt savu vientulību, kad tā jau apnikusi. Piemērots laiks darījumiem, līgumu slēgšanai un sadarbības meklējumiem.

Vēzim

Visapkārt viņam virmo notikumi un viņš cenšas visos tajos piedalīties. Planētas sekmē interesi par visu jauno – piemērots brīdis jaunu tehnoloģiju, metodoloģiju un arī informācijas apguvei. Pats svarīgākais – tas viss tūlīt tiks likts lietā.

Lauva

Viņš ir sabiedrības uzmanības centrā, ir mīlēts un cienīts, un viņam tas iet pie sirds. Diemžēl praktiska labuma no tā visai maz – šobrīd Lauva tā arī ne pārāk spēj notvert īsto brīdi, kad nepieciešams rīkoties un kad – klusiņām pastāvēt maliņā…

Jaunava

Labi orientējas situācijā un spēj to izmantot savā labā. Piemērots laiks lietu kārtošanai, izmantojot uz tehnoloģijām balstītos saziņas līdzekļus. Planētas sekmē visu, kas saistīts ar māju un ģimeni. Nedot padomus tiem, kuri tos nelūdz!

Svari

Šonedēļ nav vientuļi un labi jūtas gandrīz vai jebkurā sabiedrībā. Profesionālajā darbībā veiksies visi kolektīvi darāmie darbi, bet brīvajā laikā zvaigžņu izvietojums labvēlīgs dažādu izklaides pasākumu apmeklēšanai. Labs laiks draudzībai un mīlestībai.

Skorpions

Jūt sevī spēku izglābt pasauli un jūtas gandrīz vai kā supermens. Kāds pat nolemj rīkoties, kamēr nav par vēlu… Diemžēl patiesība ir nedaudz citāda un ieguvēji tomēr būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri klusi un mierīgi darīs savu ikdienas darbu.

Strēlnieks

Piemērots laiks cītīgam darbam, kas vērsts uz praktisko ikdienas vajadzību apmierināšanu. Daži no viņiem gan jūtas spējīgi uz ko vairāk, taču šī sajūta diemžēl ir mānīga…

Mežāzis

Sen nav bijis tik pilns enerģijas un apņēmības uzvarēt. Pats labākais laiks uzņemties visgrūtākos darbus un tikt ar tiem galā. Pats galvenais – viņa pūliņi nāks par labu gan viņam pašam, gan arī visiem, kas viņa tuvumā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Strādā, lai turpinātu un pabeigtu jau agrāk iesākto. Viņu apciemo arī jauni nodomi un idejas, viņš gatavs realizēt arī tās, taču būtu labi, ja viņš nedarītu to tik bezceremoniāli – tā iespējams iegūt ne vienu vien ienaidnieku. Labvēlīgs laiks apgūt jaunas un agrāk neiepazītas tehnoloģijas.

Zivis

Vairāk paļaujas uz nojautām un intuīciju nekā racionāliem prāta apsvērumiem. Tomēr būtu labi, ja viņas šajā paļāvībā būtu uzmanīgākas – šonedēļ viss vārdos neizteiktais var izrādīties mānīgs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neziedo savu laiku, lai risinātu svešas problēmas! Horoskopi 20.februārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Dziedniece iesaka: kā pareizi gavēt
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nemeklē nepatikšanas tur, kur to nav! Horoskopi 19.februārim
4 dienas

Lasītākie raksti

SM
Signe Mengote
Latvijā
Mobings skolas laikā traumējis, nevis norūdījis. Stāsti par sekām, ko izjūt joprojām 2
15 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
KARTE. Novados reģistrē elektrotīkla bojājumus
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Indulis Zālīte: Kam bija izdevīga “čekas maisu” publicēšana? 2
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Glābējiem ziņo par vēja nolauztiem kokiem un bojātiem jumtiem
13 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Štelmahers pirms Bulgārijas sastāvu nemaina
9 stundas