Foto: Unsplash

Neatliec savu plānu īstenošanu uz nenoteiktu laiku! Horoskopi no 15. līdz 21. aprīlim 0

Auns

Šonedēļ neapstājies pie tā, kas jau ir panākts, drosmīgi iekaro nākamo virsotni. Pirmdien kāds tev blakus esošais var viegli zaudēt paškontroli, nedod viņam iemeslu. Ceturtdien iespējams panākt kompromisus strīdīgās situācijās darbā un ģimenē. Piektdien tev būs iespēja spoži demonstrēt savas prasmes profesionālajā jomā. Brīvdienās vēlme pēc pārmaiņām var mudināt uz izlēmīgu rīcību.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Šonedēļ svarīga būs viedokļu neatkarība. Centies iztikt bez priekšnieka un kolēģu viedokļiem. Neatliec savu plānu īstenošanu uz nenoteiktu laiku, jo tavas idejas ir diezgan savlaicīgas. Trešdien centies nebūt kategorisks, tas var sarežģīt apkārtējo attieksmi pret tevi. Nedēļas nogalē ieklausies savas intuīcijas balsī un esi pārliecināts par savu rīcību.

Dvīņi

Šonedēļ centies izvairīties no krasām pārmaiņām jebkurā savu darbību jomā. Panākumus nesīs senas vēlmes un sapņi, mīlestība, kas izturējusi laika pārbaudi. Tava apņēmība ļaus sasniegt neiespējamo, taču tev ir jārīkojas stingri saskaņā ar plānu. Sastapšanās ar nelielām grūtībām ceļā tikai vairos tavu iekšējo pašapziņu un mērķtiecību, kas ļaus visu viegli pārvarēt. Tevi sagaida draudzīgu tikšanos siltums un randiņu romantika.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tu vari iepriecināt citus ar savām spējām, izpaužot savu radošo potenciālu. Spēja klausīties un dzirdēt vedīs tevi pie panākumiem. Ja tam ir priekšnoteikumi, vari veiksmīgi mainīt darbības veidu. Strādājot ar papīriem, parādi tādas īpašības kā koncentrēšanās un uzmanīgums. Radinieki var sākt spēlēt svarīgu lomu tavā dzīvē, viņi palīdzēs atrisināt daudzas problēmas, kas tevi nomāc.

Lauva

Šonedēļ veiksme tev uzsmaidīs arvien vairāk. Pieturies pie sava viedokļa un nepiekāpies neviena priekšā, jo vispareizākie lēmumi ir tavējie. Trešdiena sniegs tev labu garastāvokli, lai kas ar tevi arī notiktu. Nedēļas beigās nopietni jāuztver karjeras problēmas. Būtu jauki sestdien izbraukt ārpus pilsētas.

Jaunava

Šonedēļ tevi gaida interesanti notikumi. Atrodi pārmaiņu vēju virzienu, lai maksimāli izmantotu iespējas. Esi godīgs un turi savu vārdu, un tad nekādas baumas nevarēs tev kaitēt. Skaidri saplāno visu savu nedēļu, tad varēsi izdarīt visu, kas jāizdara. Ceturtdien saprātīgs kompromiss attiecībās ar biznesa partneriem var nest negaidītu peļņu. Ja nolemsi sākt remontu nedēļas nogalē, konsultējies ar saviem mīļajiem.

Svari

Tagad tev ir jāpieliek ļoti maz pūļu, lai sasniegtu vēlamo mērķi, bet tevi var pārņemt pārmērīga paškritika, taču arī šāda pozīcija tev var nākt par labu. Otrdien kāds konflikts, kas savulaik tika atrisināts, var atgriezties, lai tevi vajātu, mēģini šai situācijai pieiet delikāti un uzmanīgi. Tagad ir svarīgi pārliecināties, ka esi pareizi saprasts. Piektdien sirsnīga saruna ar draugu ļaus novērst domas no problēmām.

Skorpions

Tu kļūsti par neaizvietojamu cilvēku, bez tevis nevar atrisināt daudzas problēmas. Uz tevis gulstas atbildība, tev uzticas un sagaida atbalstu un palīdzību, tikai nedari to uz savas personīgās dzīves rēķina. Tava karjera attīstās ļoti veiksmīgi, un tava bagātība aug. Trešdiena un piektdiena ir laba noskaņojuma un patīkamu pārsteigumu dienas. Ir labi pavadīt nedēļas nogali ārā draugu kompānijā.

Reklāma
Reklāma

Strēlnieks

Darbā klājas diezgan labi, kolēģi un priekšnieki tevi uzklausīs. Iespējami panākumi finanšu lietās un biznesā. Esi piesardzīgs ar informāciju, īpaši, ja tā attiecas uz tevi personīgi. Ieņem nogaidošu pozīciju un rīkojieties pēc iespējas pārdomāti un gudri. Tomēr, neskatoties uz taviem panākumiem, šķiet, ka tu nevari atbrīvoties no sajūtas, ka tev kaut kā pietrūkst.

Mežāzis

Nedēļas pirmo pusi vēlams veltīt ikdienas pienākumiem un aktualitātēm. Tev būs jāuzņemas atbildība, jo tikai tu varēsi atrast izeju no šīs situācijas. Nedēļas otrā puse būs brīvāka, kad varēsi atpūsties un pasapņot. Brīvdienās nāksies risināt ģimenes problēmas.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā viss ritēs raiti, jutīsies labi un veiksies gandrīz visos centienos. Var notikt svarīgi notikumi, kas skars ģimenes un radinieku intereses. Tev vajadzētu nopietni padomāt par gaidāmajām brīvdienām un rezervēt viesnīcu un aviobiļetes. Darbā tev nav daudz jārunā par sevi, dodot vielu tenkām. Nesāc jaunas lietas, nepabeidzot vecās, pretējā gadījumā tev nekas neizdosies.

Zivis

Tu jutīsies labi, pilns spēka un enerģijas. Neatsakies no ienesīgiem piedāvājumiem. Centies neiesaistīties strīdos ar biznesa partneriem un mīļajiem. Ir pienācis laiks pārslēgties uz jaunām idejām un projektiem, parādi savas biznesa spējas. Tuvojoties nedēļas nogalei, labāk nedaudz piebremzēt, atceroties, ka visu naudu tomēr nopelnīsi, un ļauties nelielai atpūtai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.