Ekonomika
Bizness

Izstādē un konferencē “RIGA COMM” iedrošinās sievietes doties biznesā0


Izstādē piedalīsies vairāk nekā simts uzņēmumu no vismaz astoņām valstīm.
Izstādē piedalīsies vairāk nekā simts uzņēmumu no vismaz astoņām valstīm.
Publicitātes foto

Jau rīt sāksies 8. Baltijas biznesa tehnoloģiju izstāde un konference “RIGA COMM”. Organizatori lēš, ka to šogad apmeklēs vairāk nekā 5000 dažāda līmeņa vadītāju un profesionāļu.

Divās dienās uz piecām skatuvēm desmit pasākumos uzstāsies vairāk nekā simts lektoru.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā simts uzņēmumu no vismaz astoņām valstīm. Ērtākai konferences un izstādes apmeklēšanai būs pieejama arī īpaša lietotne.

Viena no konferences skatuvēm šogad būs nodota to sieviešu rokās, kuras guvušas panākumus tehnoloģiju nozarē. Konferencē “Women in Tech” biznesa līderes iedvesmos ar saviem veiksmes stāstiem un aicinās sievietes iesaistīties biznesa veidošanā un tehnoloģiju radīšanā. Konferencē piedalīsies arī viena no ietekmīgākajām sievietēm Norvēģijā – Bērita Svensena, kuru 2016. gadā “Inspiring Fifty” ierindoja starp 50 Eiropas iedvesmojošākajām sievietēm tehnoloģiju jomā.

Konferencē “Human + Intelligent Machine” runās par to, kā gudrās mašīnas un algoritmi var palīdzēt darbā vai mācībās, bet ikgadējā “Lietu interneta” konferencē varēs uzzināt par lietu interneta risinājumiem un to izmantošanu biznesa procesos, valsts un pilsētvides pārvaldē.

Savukārt “FinTech” konferencē varēs atklāt progresīvas finanšu tehnoloģijas un rīkus uzņēmumiem un organizācijām – konferencē runās par banku digitālo transformāciju, drošu un ērtu autorizāciju, kā arī tehnoloģiju ienākšanu apdrošināšanā.

Cilvēkresursu (HR) vadības jomai arī būs sava konference – tajā varēs uzzināt par viedajām HR tehnoloģijām darbaspēka vadībā, plānošanā, iesaistē, apmācībās, labsajūtas nodrošināšanā, iekšējā komunikācijā, bonusu pārvaldībā, pieņemšanā darbā u. c. Savukārt par cilvēka lomu nākotnes darba vidē diskutēs uz “Cognizant Future of Work” skatuves. Lektori runās ne vien par nākotnes darbu un mūžizglītību, bet arī organizācijas kultūras pārmaiņām, datos balstītu pieeju indivīda veiktspējas uzlabošanai u. c. tematiem.

Neizpaliks arī izstāžu zonas, kurās varēs iepazīties ar, piemēram, visjaunākajiem pārdošanai Latvijā paredzētajiem elektronikas produktiem no lielākā IT vairumtirgotāja Latvijā “ALSO Latvia”.

RTU Datorvadības, automātikas un datortehnikas institūts prezentēs jauna veida portatīvu ierīci un mākoņdatošanas servisu agrīnai ādas melanomas un citu vēža paveidu diagnostikai, pēcoperācijas rētas uzraudzībai un audzēja recidīva savlaicīgai atpazīšanai.

Ierīce būtiski uzlabos ādas vēža agrīnās diagnostikas un pēcoperācijas uzraudzības pieejamību, palielinot cilvēku dzīves ilgumu un kvalitāti.
Saistītie raksti

Risinājums izstrādāts kopā ar Latvijas Universitātes Atomfizikas un spektroskopijas institūtu. Savukārt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pētnieki izrādīs jaunu no šķiedraugiem veidotu kompozītmateriālu dronu izgatavošanai, kas ir viegls un ļoti izturīgs.

 

“RIGA COMM 2019”

Rīkotājs: starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”

Vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga)

10. oktobrī 10.00–18.00, 11. oktobrī 10.00–17.00

Biļetes: internetā, kā arī uz vietas pasākumā; internetā vienas biļetes cena ir 30 eiro, bet pasākuma dienā biļete maksās 50 eiro

Avots: BT1

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ekonomika
Šuvajevs: Kamēr “Facebook” un “Amazon” paliek bagātāki, citviet augt nevienlīdzība
15 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Iztirgo “Dzintara” ražotni 1
23 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Igaunijas un Lietuvas tūristi pie mums vēl nedrūzmējas 1
23 stundas

Lasītākie

ML
Māra Libeka
Latvijā
“Vairāk nekā 700 cilvēku nomiruši, iedzerot metanolu”. Informācijas pandēmija, kas nogalina
22 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Neizdodas palaist kosmosā jaunu raķeti
49 minūtes
LE
LETA
Dabā
Šodien gaidāms vasarīgs un saulains laiks, bet lietussargs var noderēt
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
2000. gada 26. maijā. Pamatakmens leģionāru Brāļu kapiem Lestenē
43 minūtes
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Latvija viena no pirmajām pasaulē, kas izmēģinās “Apple” un “Google” Covid-19 izsekošanas lietotni 3
9 stundas