Foto-LETA

Iedzīvotāji ļoti kritiski par iespējām atrast labu darbu 1

Pievieno LA.LV

Februārī Latvijas iedzīvotāji bija ļoti kritiski noskaņoti pret iespējām atrast labu darbu, atklāj jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Ukraina trāpījusi pa sāpīgu vietu: naktī liesmo stratēģiski nozīmīgs Krievijas enerģētikas objekts
Lasīt citas ziņas

Februārī, salīdzinot ar 2014.gada janvāri, vērtējums par iespēju atrast labu darbu nav mainījies – gan janvārī, gan februārī iespējas atrast labu darbu kā sliktas vērtēja 69%.

Februārī 33% aptaujāto iespējas Latvijā atrast labu darbu vērtēja kā ļoti sliktas, 36% – drīzāk sliktas, 22% – viduvējas, 4% – drīzāk labas. Savukārt 5% aptaujāto bija grūti atbildēt uz šo jautājumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Salīdzinot ar janvāri, februārī vērtējums par iespēju atrast labu darbu nav mainījies. Darba izredžu vērtējuma indekss janvārī un februārī bija mīnus 49.

Aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laika posmā no 8.februāra līdz 19.februārim. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīves vietās, tika aptaujāti 1002 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.