Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Rada lietotni kravas pārvadātājiem0


Uzņēmējs Rihards Averats: “Strādājot nozarē, bieži saskāros ar birokrātiju un papīra kalniem. Tieši tas mudināja izstrādāt elektronisko transporta loģistikas sistēmu, kas nododotu kontroli pār kravu pārvadājumu procesu nosūtītājiem un pārvadātājiem.”
Uzņēmējs Rihards Averats: “Strādājot nozarē, bieži saskāros ar birokrātiju un papīra kalniem. Tieši tas mudināja izstrādāt elektronisko transporta loģistikas sistēmu, kas nododotu kontroli pār kravu pārvadājumu procesu nosūtītājiem un pārvadātājiem.”
Publicitātes foto

Latvijā radīts jauns risinājums, kas dod iespēju kravu nosūtītājiem bez starpniekiem sadarboties ar kravu pārvadātājiem, turklāt maksimāli tiek samazināts arī klātienes tiešais kontakts.

Sistēmu nodrošina uzņēmums “Shippers Republic”, tā ir pieejama kā ērta mobilā lietotne, un tai var piekļūt arī uzņēmuma mājaslapā.

Radītā sistēma kravu pārvadājumus padara ātrākus un vienkāršākus. Klātienes kontakts vairs nav nepieciešams, jo visas darbības ir iespējams veikt lietotnē vai mājaslapā, pavadzīmju aizpildīšana ir automatizēta. Risinājums paredz arī naudas resursu ietaupījumu, jo uzņēmumiem vairs nav jātērē līdzekļi starpniecības maksās.

Platformas pamatprincipi ir līdzīgi tam, kā darbojas taksometru kopbraukšanas lietotnes. Sākumā kravas nosūtītājam vai saņēmējam ir jāievada dati par savu kravu, tās uzkraušanas un piegādes laikiem.

Paziņojums par pārvadājumu nonāk pie visiem pārvadātājiem, kuri ir reģistrējušies “Shippers Republic” platformā mājaslapā un veic pārvadājumus attiecīgajā reģionā Eiropā. Kad kravas nosūtītājs vai saņēmējs būs apstiprinājis izvēlēto piedāvājumu, sistēma automātiski izveidos nepieciešamo dokumentāciju.

Klienta ērtībai lietotnē tiešsaistē būs iespējams sekot līdzi kravas atrašanās vietai.

Jauno risinājumu ir izstrādājis Latvijas uzņēmējs Rihards Averats, kurš transporta loģistikas jomā strādā jau daudzus gadus.

“Strādājot nozarē, bieži saskāros ar birokrātiju un papīra kalniem. Tieši tas mudināja izstrādāt elektronisko transporta loģistikas sistēmu, kas nodotu kontroli pār kravu pārvadājumu procesu nosūtītājiem un pārvadātājiem, neiesaistot starpniekus. Līdz ar šo risinājumu dokumentu aprite būs daudz vienkāršāka un transporta tirgus cenu beidzot noteiks paši pārvadātāji,” norāda R. Averats.

Saistītie raksti

Viņš uzsver, ka katrs uzņēmums, kurš reģistrēsies “Shippers Republic”, tiks pārbaudīts, lai nepieļautu iespēju, ka sistēmu sāk izmantot arī starpnieki.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Kā renovēt māju, lai atmaksātos. Praktiski ieteikumi renovācijas procesa organizēšanā
1 diena
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Kā tad tās riepas deldējam? Droša braukšana un nedaudz tehnisku zināšanu 2
1 diena
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
“Pandēmija parādīja, ka attīstāmies nepareizi.” Intervija ar Arni Putniņu 2
1 diena

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Mācību gads nule noslēdzies, bet jau tagad jājautā: kā skolas gatavosies 1. septembrim?
41 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
“Jaunais īpašnieks apliks sētu, arhitektūras piemineklis tur stāvēs neredzams!” Biedrība lūdz glābt Anniņmuižu
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Spļāviens sejā nacionālai pašapziņai,” Dzintars naudu krievu medijiem salīdzina ar terorisma finansēšanu 1
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Gobzems satrakojies. Čalim jumts aizbraucis. Kokaīnu sašņaucies. Kā Saeimas parkets viņu vēl nes! 10
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
“Uz jūru peldēties – vēl nē, nē, nē.” Toms Bricis par stipro vēju un laiku šonedēļ
Intervija 2 stundas