Ekonomika
Bizness

IKEA sāk piedāvāt interjera dizaineru konsultācijas attālināti0

Publicitātes foto

IKEA turpmāk piedāvās interjera dizaineru konsultācijas privātpersonām. Pakalpojums izveidots ar mērķi piedāvāt risinājumus veselam mājoklim vai vienai konkrētai telpai, sākot ar idejām iekārtojumam līdz projekta īstenošanai ar mēbelēm un interjera priekšmetiem.

Publicitātes foto

Šis pakalpojums ir bezmaksas, ja iegādājas projektā paredzētās mēbeles un interjera priekšmetus. Citādi, tas ir maksas pakalpojums. Attālinātās plānošanas iespējas ļauj šo pakalpojumu izmantot cilvēkiem visā Latvijā.

“IKEA vīzija ir radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. Jaunais pakalpojums dod mums iespēju piedāvāt individuālus, pilnīgus risinājumus par pieejamu cenu gan vienai telpai, gan visam mājoklim.

Publicitātes foto

Radīsim risinājumus klientiem, kuri vērsīsies pie mums, vēlēdamies iekārtot ērtu, mājīgu dzīves telpu. Ceļš no idejas līdz gatavam projektam būs pavisam īss, un mājokli varēs iekārtot dažu dienu laikā,” stāsta Inga Filipova, IKEA veikala vadītāja.

Pēc viņas sacītā, IKEA sāka saņemt interjera dizaineru konsultāciju pieprasījumus, kad sākās mājokļa pārvērtību raidījums televīzijā, kur darbojās IKEA interjera dizaineri. Redzot pārmaiņas, arī citi vēlējās kaut ko mainīt savās mājās.

Publicitātes foto

Veikala vadītāja piebilst, ka, iekārtojot mājokli, cilvēkiem ir svarīgi, lai interjers būtu stilīgs un funkcionāls, kā arī par pieejamu cenu. Tieši tam ir paredzēts jaunais pakalpojums.

I. Filipova informē, ka IKEA interjera dizaineri ir gatavi strādāt gan ar atsevišķām telpām, gan veseliem mājokļiem. Tas atkarīgs tikai no klienta vajadzībām. Pakalpojumā ir ietvertas individuālas konsultācijas un interjera plāns ar visām nepieciešamajām detaļām, sākot ar sienu krāsu un grīdas segumu un beidzot ar mēbelēm un interjera priekšmetiem.

Publicitātes foto

“Dizaineri izveidos telpas vai telpu plānojumu, paredzot zonas dažādām vajadzībām, ieteiks nepieciešamās mēbeles un interjera priekšmetus, ar kuriem izveidot vēlamo stilu un panākt funkcionalitāti. Kad projekts būs saskaņots, klients saņems pilnīgu iepirkumu sarakstu ar projekta īstenošanai nepieciešamajām precēm. Pēc klienta vēlēšanās IKEA nodrošina arī papildu pakalpojumus – preču piegādi uz mājām un montāžu,” saka I. Filipova.

Lai pieteiktos interjera dizaineru konsultācijām, IKEA aicina reģistrēties internetā www.IKEA.lv vai pa tālruni.

Saistītie raksti

Par tālāko parūpēsies IKEA interjera dizaineri – viņi sazināsies ar klientu, noskaidros vajadzības un iekārtojamās telpas plānojumu un izmērus. Balstoties uz saņemto informāciju, dizaineri izveidos projektu, arī kolāžu ar ieteiktajiem risinājumiem.

Ārkārtas situācijas laikā pakalpojumu sniedz attālināti pa tālruni vai pa e-pastu. Pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas konsultācijas notiks arī klātienē.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Ekonomika
Miljardus ienesošā tūrisma nozare Latvijā ir teju iznīcināta. “Man ir ļoti lielas aizdomas, ka mēs visi nevarēsim kļūt par IT speciālistiem…”
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Iespējams tikai Latvijā? Maksātnespējas administrators nepārskaita valstij konfiscētu “netīru” naudu 7,6 miljonu eiro apmērā
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
“Nav skaidrs ar ko viņi nodarbojas!”: Rīgas pašvaldības policijā, vairākus gadus, iespējams, fiktīvi “strādā” daži vadošie darbinieki 5
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Noziedznieki siro prestižajā Pierīgas Langstiņu rajonā: Gerkenam nozog dārglietas, Rimševicam – seifu, bet advokātu Rebenoku nežēlīgi noslepkavo 8
11 stundas
AT
Andris Tiļļa
Praktiski
FOTO. Aktieris Kaspars Gods ar draugu un kolēģu atbalstu iekārtojis mājokli: kādreiz te bija bērnudārza grausts, tagad – mīlīga muižiņa
12 stundas