Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Pexels.com / Alena Darmel

Var rasties grūtības saskarsmē ar mīļajiem. Horoskopi 26. jūnijam 0

Auns

Var rasties grūtības saskarsmē ar mīļajiem. Tavas pārmērīgās bažas izraisīs aizkaitinājumu, tāpēc neuzstāj uz savu viedokli, ļauj viņiem pašiem pieņemt lēmumus. Tev ir jāuzsāk kādu nodarbi un jānovērš uzmanību no negatīvām domām un pārdzīvojumiem.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Šodien nevajadzētu ieslīgt strīdos un mēģināt visiem pierādīt, ka tev ir taisnība: tas var kaitēt tavai karjerai. Pielāgojies savam sarunu biedram, iekaro viņu. Kādam tuvam cilvēkam ir nepieciešama tava palīdzība. Atrodi laiku un palīdzi viņam risināt problēmas, sniedz praktiskus padomus.

Dvīņi

Laba diena, lai iegādātos vajadzīgās lietas. Tomēr zvaigznes iesaka netērēt pārāk daudz, lai nenonāktu sarežģītā finansiālā situācijā. Šodien neeksperimentē ar pārtiku, ievēro diētu: pastāv iespēja saindēties.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien tu citiem demonstrēsi dažādas sava rakstura puses – gan pozitīvās, gan negatīvās. Vispār tev labāk ierobežot saziņu un vairāk būt vienam. Lielus mērķus var sasniegt ātrāk, ja tos sadalīsi daļās un īstenosi soli pa solim.

Lauva

Tavs šarms un diplomātiskās prasmes būs augstā līmenī. Tev izdosies apburt sarunu biedru, iegūt viņa simpātijas un uzticību. Tas attiecas gan uz biznesa sarunām, gan personisku komunikāciju. Izmanto iespēju un sasniedz to, ko vēlies. Vakarā ķeries klāt pie sava hobija.

Jaunava

Tev ārkārtīgi svarīgas būs šīs dienas tikšanās. Pastāv iespēja, ka satiksi kādu īpašu cilvēku, kurš ietekmēs tavu dzīvi. Zvaigznes iesaka būt aktīvam sev svarīgos jautājumos un piedāvāt savas idejas. Tavs radošums būs augstā līmenī, tāpēc nodarbojies ar hobiju, izveido kaut ko vērtīgu.

Svari

Apstākļi būs stiprāki par tevi, tāpēc šodien vajag tiem pielāgoties, vairāk paļauties un vienoties. Šī pasīvā pozīcija palīdzēs uzturēt vajadzīgās attiecības un virzīties uz saviem mērķiem. Ja tu iesaistīsies strīdā, kontrolē savus vārdus, savādāk iekulsies ilgstošā konfliktā.

Skorpions

Izvēlieties savam uzņēmumam dzīvespriecīgus un entuziastiskus cilvēkus, kuri iedvesmo tevi darīt kaut ko īpašu un atbalsta tavus plānus. Šodien varēsi satikt tieši šādu cilvēku. Zvaigznes iesaka izvairīties no jebkādiem strīdiem vai saspringtiem brīžiem; esi mierīgāks!

Strēlnieks

Gaidāma grūta un saspringta diena. Šodien tu nespēsi izvairīties no problēmām vai nepatikšanām. Tev būs jāparāda savas labākās īpašības un jāatrisina sarežģīti jautājumi. Kāds ietekmīgs cilvēks pievērsīs tavu uzmanību: ieklausies viņa sniegtajos padomos!

Mežāzis

Šodien tev ļoti noderēs profesionālu cilvēku ieteikumi. Nestrīdies un necenties pierādīt savu viedokli: tev noderēs citu cilvēku padoms. Nāksies meklēt kompromisus arī saziņā ar mīļajiem. Pēc darba velti laiku kādam hobijam, tas palīdzēs atpūsties.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Uzdevumiem un problēmām pilna diena, kad nepieciešama kolēģu vai draugu palīdzība. Pat ja kādas nepatikšanas tevi vajā, mēģini virzīties uz priekšu savos darbos un neatliec iepriekš plānotos darbus. Pavadi savu brīvo laiku atpūšoties, darot to, kas tev patīk.

Zivis

Sagatavojies interesantai un aktīvai dienai, kad tev būs jārisina neskaitāmas problēmas. Sarežģītās situācijās rīkojieties pārdomāti un nesteidzieties. Impulsīvi lēmumi var likt tev kļūdīties. Noderēs profesionāļu padomi, nevilcinies sazināties ar viņiem, lai saņemtu palīdzību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.