Publicitātes vizualizācija

Infografika: Ar ko atšķiras Zaļā no Bordo karotītes? 0

Zaļā un Bordo karotītes ir atpazīstamākās un uzticamākās pārtikas produktu kvalitātes zīmes pircēju vērtājumā, bet cik daudz tām ir kopīga un kas ir atšķirīgais?

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13
Lasīt citas ziņas

Zaļā karotīte ir iedzīvotāju vērtējumā vislabāk atpazīstamā pārtikas produktu kvalitātes zīme, ko atpazīst 92% iedzīvotāju. Bordo karotīte ir otra populārākā, to zina katrs otrais patērētājs (51%), liecina pēc Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas (LPUF) pasūtījuma veiktās aptaujas rezultāti.

Turklāt 18-29 gadu vecuma grupā šie rādītāji ir vēl augstāki – 96% atpazīst Zaļo karotīti, bet 65% – Bordo karotīti. Citas pārtikas kvalitātes zīmes ir zināmas krietni mazākam patērētāju lokam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī patērētāju uzticēšanās ziņā līderpozīcijas ir abiem Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas marķējumiem – Zaļajai karotītei kopumā uzticas 69% patērētāju, piedevām ar pieaugošu ietekmes spēku pēdējā gada griezumā (+10% punkti), savukārt Bordo karotītei – 30%.

Aptauja veikta sadarbībā ar Snapshots 2020. gada septembrī, aptaujājot 768 respondentus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.