Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

INFOGRAFIKA. Kaimiņvalstīs sarūk dīzeļdegvielas cena, Rīgā nemainās2

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Viļņā un Tallinā bija vērojams dīzeļdegvielas cenas kritums, taču Rīgā tā nav mainījusies, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns, par spīti cenas kritumam, arī šonedēļ bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat Tallinā bija augstākā cena dīzeļdegvielai, bet zemākā tā bija – Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena šonedēļ nemainījās un piektdien maksāja 1,354 eiro par litru. Tāpat dīzeļdegvielas cena bija stabila – 1,294 eiro par litru.

Arī Viļņā 95.markas benzīna cena šajā nedēļā nepiedzīvoja svārstības, noturoties pie 1,215 eiro par litru atzīmes, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 2,6% – līdz 1,125 eiro par litru.

Savukārt Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās gan benzīna, gan dīzeļdegvielas cena šajā nedēļā samazinājās par 4,6%, abām darba nedēļu noslēdzot pie 1,366 eiro par litru atzīmes.

Saistītie raksti

Autogāzes cena šonedēļ Rīgā nemainījās un piektdien maksāja 0,603 eiro par litru. Vienlaikus Tallinā tā kāpa par 11,3% – līdz 0,7 eiro par litru, bet Viļņā saruka par 2,9% – līdz 0,573 eiro par litru.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.