Rolands Repša, AP deputātu kluba biedrs.
Rolands Repša, AP deputātu kluba biedrs.
Arhīva foto.

Rolands Repša: Instrukcija: Kā nolaist podā Ameriku 0

Rolands Repša, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Lūk, kādu dokumentu es šodien atradu pamestā zaru būdā pie Rāznas ezera.

“Dārgie biedri! Izsaku vislielāko apbrīnu un cieņu jūsu cīņai par vienkāršās amerikāņu tautas rasu un sociālo līdztiesību!

CITI ŠOBRĪD LASA

Šīs patiesi bija nedēļas, kas satricināja ASV! Tomēr galvenie notikumi vēl priekšā, tāpēc gribu vērst jūsu uzmanību uz turpmākajiem soļiem, kas jāsper ar noteiktību un visu spēku piepūli.

Nedrīkst iekrist uz dažu protesta kustības rindās iefiltrējušos oportūnistu šķeltnieciskajiem mēģinājumiem transformēt mūsu revolūciju par Baidenu Jezupa atbalsta kampaņu prezidenta vēlēšanās. Nekāda prezidenta sociālistiskajā amerikāņu republikā nebūs!

To pārejas posmā vadīs revolucionārā komiteja, vēlāk Tautas kongress. Biedram Baidenam par nopelniem valsts demokratizācijā tiks atvēlēts Izslaukumu kontroles dienesta vadītāja postenis. Lai nu ko, bet slaukt viņš prot.

Bet tagad pats galvenais. Neatslābstoši turpināt ieņemt pilsētu municipalitāšu ēkas pēc Sietlas parauga.

Tas ļaus piespiest pilsētu vadību apturēt policijas departamentu darbību. Nedrīkst nevajadzīgi šķiest laiku un spēkus, graujot konfederātu un vergu tirgotāju pieminekļus! Tieši to jau no mums grib esošie varasvīri – lai mēs šķaidām galvas simtgadīgām baložu apķēzītām bistēm, nevis viņiem pašiem.

Pēc pilsētu pārņemšanas un policijas neitralizēšanas nekavējoši jāieņem štatu likumdevēju mītnes.

Šie vietējie kapitoliji kļūs par štatu revolucionāro komiteju štābiem. Maz ticams, ka šajā mirklī kāds vēl mēģinās mums pretoties. Jau šodien redzam, ka amerikāņu inteliģence un masu saziņas līdzekļi nostājas mūsu pusē.

Tāpat arī daudzi kongresmeņi un senatori. Slavenākie Holivudas aktieri un estrādes dziedātāji kļūs par tautas kustības līderiem.

Reklāma
Reklāma

Pēc tam no visām štatu galvaspilsētām darbaļaužu kolonnas plūdīs uz Vašingtonu, kas tiks pārdēvēta par Floidsitiju par godu mūsu kritušajam varonim.

Ja Baltā nama saimnieks mēģinās izmantot pret mums bruņotos spēkus, viņu gaidīs pārsteigums – armija, kas lielā daļā sastāv no etniskajām minoritātēm, arī pārnāks tautas pusē. Tā jau būs uzvara! Priekā, biedri!

4. jūlijā ASV vēsturē plašākajā manifestācijā iepretim vēl nenojauktajam Ābrama Linkolna memoriālam un uz Kapitolija kāpnēm tiks pasludināta pirmā strādnieku un fermeru valsts Ziemeļamerikā – Peoples’ Socialist Republic of Superhappiness, saīsināti PSRS.

Pēc svētkiem sāksies smags jaunās amerikāņu ekonomikas un sabiedrības celtniecības darbs. Katram būs jāpiedalās kopīgā baļķa nešanā.

It īpaši bijušie Volstrītas baņķieri būs spiesti pasvīst neierastā fiziskā darbā, lai nopelnītu dienišķo iztiku. Jo visas viņu bagātības tiks atņemtas un izmantotas jaunu slimnīcu un skolu celtniecībai. Izjūtiet, kungi, strādnieka dūres smagumu!

Toties vienkāršie cilvēki, nometuši kapitālistiskās verdzības važas, beidzot atviegloti uzelpos. Visāda veida veselības aprūpe būs bez maksas.

Uzdevums, ko līdz šim neveiksmīgi mēģināja īstenot neskaitāmas prezidentu paaudzes, beidzot būs atrisināts! Izglītība un sabiedriskais transports arī, protams, par brīvu.

No universitātēm tiks padzīta kapitālistiski-fašistiskā profesūra, viņu saražotās, moderno kapitālistisko verdzību pamatojošās grāmatas publiski sadedzinātas. Visa tautsaimniecība tiks pārkārtota uz valsts īpašuma pamata. Miljonāru un miljardieru bagātības pārņems valsts.

Lieli notikumi gaidāmi arī ārpolitikā. Mūsu jaunā Tautas armija tiks būtiski samazināta, un mēs izstāsimies no NATO, kas nozīmēs šīs imperiālistiskās organizācijas beigas.

Eiropas plutokrātiskās elites bezcerīgā nolemtībā vēro notikumus pie mums, zinot, ka tās gaida tāds pats liktenis kā Amerikas trampiem, kuriem bija jāpieredz, kā gadsimtiem būvētā varas un bagātības citadele sabrūk pār viņu galvām. Eiropas tautas jau sākušas mosties un drīz sekos mūsu piemēram.

Izturību un spēku mums! Galīgā uzvara ir tuvu! Jūsu koordinators Austrumeiropā, segvārds Čornijs.”

Šajā publikācijā paustais ir autora viedoklis, kas var nesakrist ar LA.LV redakcijas redzējumu.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.