Vladimirs Putins.
Vladimirs Putins.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Itāļu dizaineris nekavējoties komentē situāciju par 13 000 vērto Putina zīmola jaku, ko viņš bija uzvilcis Krievijas koncertā 0

Jau ziņots, ka pagājušajā piektdienā Lužņiku stadionā Maskavā notika propagandas koncerts par godu “atbrīvotajai” Krimai un “tautas atbrīvošanai”. Lai arī paša koncerta laikā neiztika bez neskaitāmiem starpgadījumiem, kurus Krievijas TV vēlāk centās no saviem skatītājiem noslēpt, viena no lietām, kas nepalika nepamanīta bija tā, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins koncertu apmeklēja uzvilcis itāļu zīmola “Loro Piana” dūnu jaku, kuras vērtība ir aptuveni 13 000 eiro.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas

Šis fakts aktīvi tika apspriests sociālajos tīklos un tapa pat aicinājums parakstīt petīciju, aicinot itāļu modes namu “Loro Piana” nekavējoties publiski komentēt Putina uzsākto karu Ukrainā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zīmola dibinātājs un modes nama vadītājs Pjērs Luidži arī nelika ilgi gaidīt. Gandrīz nekavējoties viņš sniedza savu publisku komentāru laikrakstam “Repubblica”. Viņš sacīja, ka zīmols jau ir uzsācis rīcību, lai distancētos no Putina un tas izrāda atbalstu Ukrainai un tās tautai. Viņš arī darīja zināmu, ka “Loro Piana” un citi luksusa preču grupai “LVMH” piederošie modes zīmoli kopš marta sākumā ir jau pārtraukuši preču piegādi Krievijai un slēguši tur esošos veikalus.

“Manuprāt, Putina jaka ir sen iegādāts pirkums, bet tāpat arī uzskatu, ka tas ir sīkums, salīdzinot ar kara traģēdiju,” – teica dizaineris.

“Mūsu uzņēmums izrāda solidaritāti kopā ar LVMH koncerna pozīcijām. Ir skaidrs, kurā pusē mēs esam izvēlējušies būt. Es nejūtos vainīgs par dūnu jaku, kas bija uzvilkta viņam mugurā, esot uz skatuves, bet es domāju, ka Putinam vajadzētu padomāt par to asinspirti, ko viņš šobrīd ir sarīkojis Ukrainā,” – teicis uzņēmējs.

Kopš Krievijas kara Ukrainā sākuma modes nams ir atbalstījis Ukrainu, ziedojot 5 miljonus eiro.

“Palīdzība iedzīvotājiem šobrīd ir vissvarīgākā,” teicis Loro Piana.

SAISTĪTIE RAKSTI