Horoskopi un mistika
Ezoterika

Iznācis jauns žurnāls – “Spīgana”: izjust sevi kā dabas daļu un turēt godā senču zināšanas3

Publicitātes foto

AS “Latvijas Mediji” laidusi klajā jaunu ikmēneša žurnālu – “Spīgana”. Jaunā žurnāla auditorija ir sievietes – savas pasaules radītājas, sievietes, kuras izjūt sevi kā dabas daļu, klausa savai sirdsbalsij, prot novērtēt, turēt godā un likt lietā senču zināšanas, pavairot tās un integrēt šodienas sasniegumos.

Taču žurnāla materiāli būs vienlīdz interesanti un noderīgi arī vīrietim – pirtniekam un zintniekam, astrologam un bioenerģētam, ciguna pasniedzējam un sistēmfenomenologam, kā arī citu jomu meistariem un mācekļiem.

Žurnāla “Spīgana” pirmajā numurā lasāmi raksti par to, kā, tuvojoties Meteņiem, senču tradīcijas iedzīvināt 21. gadsimtā, kas ir jaudīgie Pilnmēness rituāli un talismani, ko var radīt ikviens, kas notiek Spēka augu ceremonijās, kā arī ajurvēdas ārsta 10 padomi ziemas nogalei un ieteikumi, kādus vitamīnus lietot gavēņa laikā.

Publicitātes foto

Jaunā žurnāla redaktore ir Aija Austruma – praktizējoša astroloģe, taro, rūnu un rituālu praktiķe. AS “Latvijas Mediji” lasītājiem Aijas Austrumas vārds nav svešs – viņa vairākus gadus bijusi žurnālu konsultante, izveidojusi piecas “Dzīvesziņas gadagrāmatas” un izdevniecībā iznākusi viņas “Rituālu grāmatu”.

Žurnāla komandā apvienojušies alternatīvo veselības prakšu un dažādu ezoterikas jomu meistari ar mērķi izveidot kvalitatīvu izdevumu, kurā iztirzātas dažādu ezoterikas jomu un alternatīvo terapiju tēmas un kuru būtu aizraujoši un vērtīgi lasīt gan ezoterikas interesentiem, gan praktiķiem.

Saistītie raksti

“Spīganas” autoru lokā redzēsim savas jomas profesionāļus, Latvijā (un ne tikai) novērtētus meistarus: augu mistiķi ININ NINI, astropsiholoģi, maiju kalendāra zinātāju Janu Reķi, vēdisko astrologu Andri Kraņevski, Austrumu horoskopa interpretētāju Līgu Pommeri, dziedinošās masāžas meistari Annu Mellupi, taroloģi Hilarionu, kristālu pazinēju Gunu Kārkliņu, rituālās maģijas praktiķi Aiju Trofimovu, emocionālās veselības konsultanti Alīnu Voronovu un citus.

Žurnāla “Spīgana” pirmo numuru var iegādāties preses tirdzniecības vietās. Tā cena – EUR 2,98. To var arī abonēt turpmākajam gadam Latvijas Pastā un portālā LA.LV.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.