Foto: Shutterstock

Ja tev radusies kāda ideja, centies to attīstīt! Horoskopi 28. novembrim 9

Auns

Šodienas notikumi no tevis prasīs to, lai tu būtu gatavs ikvienā situācijā saglabāt mieru un nelokāmu stāju! Nekādu histēriju, nekādu dusmu un steigā izdarīti secinājumi. Labākais, ko tu vari darīt strīdos – pieņemt kompromisu.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Šodien tev diez vai izdosies gūt atzinību. Uzslavē pats sevi, tev nevajadzētu gaidīt labvēlību tikai no citiem. It īpaši, ja tu zini, par ko sevi paslavēt.

Dvīņi

Neaprobežo savu redzesloku tikai un vienīgi ar to, kas atrodas tev acu priekšā. Dažreiz ir nepieciešams palūkoties apkārt un tu būsi ļoti pārsteigts!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Pamostoties šodien, tu jutīsies kā izredzētais. Sekas varētu būt ļoti dažādas, taču šī noteikti nebūs garlaicīga diena.

Lauva

Šodien tu un tava iekšējā pasaule kādam varētu kļūt par neatrisināmu noslēpumu. Tas, vai tu palīdzēsi šim cilvēkam vai izmantosi situāciju savām vajadzībām, ir atkarīgs tikai no tevis un ne no viena cita.

Jaunava

Šodien tu būsi ļoti aizdomīgs. Iespējams, tas ir pamatoti, taču tavas bailes, visticamāk, ir pārspīlētas.

Svari

Tu būsi šodien savā labākajā formā. Tev izdosies viss, ko esi ieplānojis. Pat tad, ja sākumā tas var likties nereāli.

Skorpions

Tevi gaida ne visai labas, patiesībā pat – drūmas perspektīvas. Visas dienas garumā tev “uzbruks” daži diezgan nepatīkami cilvēki, un līdz vakaram tu būsi nonācis tādā stadijā, ka tevi sadusmot spēs pat virtuvē pilošs krāns.

Strēlnieks

Tev būs grūti saglabāt objektivitāti, bet ļoti jācenšas. Dievs ar tiem, kas runā tev aiz muguras, un baumo – nekļūsti tāds pats kā viņi!

Mežāzis

Neslēp savas vēlmes šodien, iespējams, ka kāds vēlas to pašu, ko tu un jums abiem kopā tas lieliski izdosies. Bet, ja tu būsi viens, var pietrūkst enerģijas.

Ūdensvīrs

Šī diena tev dāvās gandarījumu no pašu ieguldītā darba. Ja tev radusies kāda ideja, centies to attīstīt un neaizmirsti par tās esamību – tā noderēs.

Zivis

Tu vari atļauties nerūpēties par tiem, kas nerūpējas par tevi. Tomēr tajā visā ir arī kāds negatīvs aspekts. Ja tu nesasniegsi savu mērķi, tev nāksies tomēr prasīt šo cilvēku palīdzību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.