Jautā skatītāja: Kad tiks pagarināts 7. tramvaja maršruts? 6

“Sakiet, kad pagarinās 7. tramvaja maršrutu?” TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītāja jautā “Rīgas Satiksmes” valdes priekšsēdētājai Džinetai Innusai.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

“Tur ir noslēgts līgums. 7. tramvaja maršruts tiks pagarināts līdz Višķu ielas krustojumam. Tas notiks Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda piešķirto līdzekļu ietvaros. Pagājušajā nedēļā parakstīju līgumu no “Rīgas Satiksmes” puses, šodien bija sanāksme ar būvnieku,” stāsta Innusa.

“Rīgas Satiksmes” valdes priekšsēdētāja norāda, ka gads tiks atvēlēts pilnīgi jauna 2,2 kilometru posma projektēšanai – jaunas tramvaja sliedes, apkārtesošā infrastruktūra, tai skaitā veloceliņi, krustojumi, luksofori un jauns galapunkts ar apgriešanās vietu Višķu ielas krustojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tur satiksies gan esošais 15. trolejbuss, gan 7. tramvajs, un potenciāli tas kļūs par jaunu mobilitātes punktu. Arī šis projekts ir jāpabeidz līdz 2026. gada vidum,” skaidro Innusa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.