Reuters/Aģentūra “Miss un Misters Latvija”. Kolāža – La.lv

Kā mūsu zeltenei veicās “Miss World”, kurā uzvarēja skaistule no Puertoriko 0

Trīs nedēļas, kuras pavadīju Vašingtonā bija saspringtas, bet neaizmirstamas, pēc atgriešanās no skaistumkonkursa “Miss World” ASV pastāsta “Miss Latvia” Linda Kinca.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Kokteilis
Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 63
“Lūdzu, nelaidiet savus bērnus kailus publiskās vietās! Te nav runa par apdegumu vai infekciju risku!” brīdina datu speciālists
Lasīt citas ziņas

“Ļoti centos tikt Top 20, biju ļoti tuvu tam – izgāju divas kārtas talantu sacensībās, kuras vērtēja profesionāla žūrija . Visa cerība bija uz latviešiem, bet diemžēl pietrūka balsis tautas balsojumā, laikam mēs vēl neesam iemācījušies atbalstīt viens otru, bet ceru, ka ar katru gadu cilvēki vairāk un vairāk atbalstīs tos, kuri ar godu reprezentēs Latviju pasaulē,” stāsta latvju skaistule.

“Sporta sacensībās no 130 dalībniecēm biju atkal fināliste, tur gan man pietrūka prasmes peldēšanā. Vieglatlētikā biju vienmēr viena no pirmajām, bet, diemžēl, peldēšana nekad nebija mana stiprā puse,” viņa atzīstas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vakarkleitu konkursam “Miss World” viņai darinājusi Latvijas dizainere Agnese Eiduka, atspoguļojot Latvijas dabu ziemā. “Ar lepnumu vilku to mugurā un gāju uz skatuves iekarot skatītāju sirdis.
Kad uzvarēja “Miss Puertoriko”, biju priecīga, paspēju ar viņu sadraudzēties sagatavošanas procesa laikā. Viņa ir gudra, atklāta un sirsnīga meitene,” teic L.Kinca.

Latvijas pārstāve no vēstniecības saņēmusi ziedus un laba vēlējumus, un transporta nodrošinājuma pēc konkursa.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.