Keitas Midltones vecāki - Kerola un Maikls Midltoni dažādos laikos

FOTO. “Kā nekā Lielbritānijas karaļa Čārlza III tuvi radi, bet izrādījās…” Keitas Midltones vecāki iekļuvuši nesmukā lielas naudas skandālā 14

Ketrīnas Midltones vecāki ir bijuši spiesti pārdot savu uzņēmumu finansiālu problēmu dēļ. Kā izrādās, Keitas mamma Kerola un tētis Maikls Midltoni ir bijuši saviem partneriem parādā 2,8 miljonus eiro.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Lasīt citas ziņas

Uzņēmums nodarbojās ar ballīšu rīkošanu un šādu pat preču izplatīšanu un pārdošanu. Pateicoties šim uzņēmumam viņi savulaik varēja atļauties visus savus trīs bērnus izskolot prestižās universitātēs, kur viena mācību gada cena ir aptuveni 44 000 eiro. Tomēr Covid-19 pandēmijas laikā uzņēmumam “Party Pieces Holdings” radās finansiālas grūtības. Un tā rezultātā, Keitas vecāki nokļuva parādnieku sarakstā.

Princis Vijams un Keita Midltone ierodas Jordānijas prinča kāzās
CITI ŠOBRĪD LASA

Saskaņā ar maksātnespējas administratoru aprēķiniem, parāda summa šobrīd ir aptuveni 2,8 miljoni eiro. Atskaitē tiek ziņots arī tas, ka maz ticams esot tas, ka Midltoni šo parādu dzēsīšot. Daļa no šīs summas ir bijuši aizņēmusi dažādās kredītkompānijās.

“Tās ir nopietnas summas. Mēs esam patiešām satraukti par to, kā tas tiks risināts,” – teikts šajā ziņojumā.

Kāds cits kredītkompānijas pārstāvis sacījis, ka uzņēmums ilgstoši bija vedis sarunas ar pāra pārstāvjiem, tomēr ne pie kāda rezultāta tas nav novedis. “Summa, ko kompānija ir parādā mums, ir liela. Mēs tomēr ceram savu naudu atgūt!” – izdevumam “Daily Mail” sacījis pārstāvis.

Savukārt maksātnespējas administratoru paziņojumā teikts, ka Ketrīnas Midltones vecāku kompānija ir parādā arī valstij – nodokļos ir jānomaksā aptuveni 630 000 eiro.

Kāds uzņēmējs, no kura Keitas vecāki bija aizņēmušies kredītu žurnālistiem stāstījis: “Visvairāk mani sāpina tas, ka es uzticējos Kerolai un viņas vīram – kā nekā Lielbritānijas karaļa Čārlza III tuvi radi, bet izrādījās, ka tas netraucē piemānīt. Tas ir absolūti nepieņemami!”

Karaļa Čārlza III kronēšana

Kerola un Maikls Midltoni, savukārt, paziņojuši, ka bankrota iemesls esot bijusi karantīna, kas bija izsludināta Covid-19 pandēmijas laikā un tas bijis arī cieši saistīts ar preču pārdošanu, jo ballītes arī mājās nevienam nebija ļauts rīkot.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.